Kradła gazety

To już kolejny przypadek kradzieży w tym samym markecie. Tym razem na gorącym uczynku została przyłapana 68-letnia Halina P., która ukryła w torebce gazety i artykuły spożywcze. Kobieta próbowała wyjść ze sklepu, nie płacąc rachunku.

AGNIESZKA JASKULSKA

W poprzednim numerze „Linia” pisała o 65-letniej Wiesławie M., która wiele razy dokonała kradzieży artykułów chemicznych i spożywczych w markecie w Celestynowie. Na kradzieży przyłapał ją pracownik sklepu, który oddał kobietę w ręce stróżów prawa. Market był objęty monitoringiem. –

Podczas analizy nagrań z kamer policjanci odkryli, że 65-letnia kobieta dokonała 10 kradzieży na łączną kwotę około 1 tys. zł. Kobieta usłyszała aż 10 zarzutów – zaznacza asp. sztab. Anna Wasilewicz z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Okazało się, że w markecie w Celestynowie grasują też inni złodzieje. Niedawno zatrzymano kolejną kobietę. W ręce policji wpadła 68-letnia Halina P., która chciała wyjść ze sklepu z artykułami spożywczymi i prasą ukrytymi w torebce bez uregulowania rachunku. To nie był pierwszy raz, kiedy emerytka wyszła z towarem, za który nie zapłaciła. – Dzięki nagraniom z monitoringu celestynowscy policjanci przedstawili 68-letniej kobiecie zarzut 12 kradzieży na łączną kwotę około 700 zł – tłumaczy asp. sztab. Wasilewicz. Halina P., chcąc uniknąć surowej kary, przyznała się do winy i dobrowolnie poddała karze.

Za kradzież grozi jej do pięciu lat więzienia.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.