Niedzielne wybory

Czwórka chętnych, i tylko jedni wolne miejsce w radzie miasta. Już w najbliższą niedzielę, 27 sierpnia, mieszkańcy Kresów zdecydują kto zdobędzie mandat w wyborach uzupełniających.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

O mandat ubiegają się dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Wszyscy mają już za sobą doświadczenie w wyborach samorządowych, ale jak na razie bez powodzenia. Wyborcy z okręgu nr 9 o losie jednego z nich zdecydują w niedzielę, 27 sierpnia.

Głosować będzie można w siedzibie obwodowej komisji wyborczej przy ul. Batorego 2 (stacja pomp OPWiK), w godzinach od 7.00 do 21.00. Lokal jest dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.

Kampania wyborcza może jeszcze potrwać do piątku, 25 sierpnia. Potem będzie obowiązywać cisza wyborcza. Piecze nad wyborami sprawuje Miejska Komisja Wyborcza w składzie: Małgorzata Jobda, Beata Kwiatkowska, Agnieszka Jolanta Orłowska, Dominika Piskorska, Marta Smolak, Patrycja Spiess, Weronika Szczepaniak, Marzena Katarzyna Szostak, Oskar Patryk Wiedeński. Przewodniczącym komisji jest Artur Brodowski.

Kandydaci na radnego z okręgu nr 9

  • Głasek Mateusz Kamil, lat 23, zgłoszony przez KWW Stowarzyszenie Inicjatywa Mieszkańców SIM – lista nr 1,
  • Stocka Barbara Stanisława, lat 61, zgłoszona przez KWW Barbary Stockiej – lista nr 2,
  • Orłowska Monika, lat 27, zgłoszona przez KWW Prawe Miasto – lista nr 3,
  • Pieniak Piotr, lat 23, zgłoszony przez KWW Prawo i Samorządność Otwock Kresy – lista nr 4.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.