Sportowa impreza na koniec lata

Musisz tam być! W niedzielę, 3 września możesz spędzić aktywne popołudnie na plaży miejskiej w Otwocku. Dużych i małych uczestników sportowej imprezy czeka moc atrakcji, m.in. zajęcia zumby, pokaz sztuk walki, wyczyny akrobatów, przejażdżki motorem i minimiasteczko zabaw dla dzieci.

AGNIESZKA JASKULSKA

W niedzielę, 3 września od godz. 13 aż do wieczora na plaży miejskiej przy ul. Turystycznej w Otwocku będzie się sporo działo. Tego dnia odbędzie się mały maraton fitness dla Teosia Górskiego w ramach akcji „Kręcimy dla Teosia”, nad którą „Linia” objęła patronat medialny. Sportową imprezę rozpoczną zajęcia z fitnessu, które poprowadzą profesjonalni trenerzy, m.in. Żaneta Kornatowska, Agnieszka Szymczyk i Bartosz Zajączkowski.

– Nieważne, ile masz lat, czy masz smukłą, czy okrągłą figurę. Każdy może przyjść na plażę miejską i po prostu doskonale się bawić – zachęca Żaneta Kornatowska, trenerka fitness, która jest współ-organizatorką sportowej imprezy. – Dziesiątki spalonych kalorii podczas treningu to tylko „bonus” do fantastycznie spędzonego czasu. Koniecznie zabierz na plażę dzieci, wnuki i przyjaciół, bo czeka na nich wiele zabawy – zachęca Żaneta Kornatowska.

Na małych i dużych uczestników czeka mnóstwo atrakcji, m.in.:

  • pokaz sztuk walki w wykonaniu zawodników otwockiego klubu sportowego,
  • pokaz akrobatów, m.in. sekcji parkur,
  • kuźnia talentów muzycznych,
  • przejażdżki motorem należącym do klubu motocyklowego GTM,
  • przejażdżki na kucyku,
  • minimiasteczko zabaw dla dzieci, zajęcia z animatorami,
  • kącik zabaw z profesjonalną opieką przedszkolanek,
  • kącik robótek – dzieci będą mogły stworzyć małe rękodzieła,
  • zaplatanie fikuśnych warkoczyków, malowanie buziek.

Na plaży miejskiej najmłodsi uczestnicy będą mogli obejrzeć wóz strażacki OSP Otwock-Jabłonna, a także przez chwilę poczuć się jak strażacy. Natomiast na amatorów słodkości będą czekały lukrowe pierniki i ciastka maślane wypiekane tradycyjnym domowym sposobem przez mieszkankę Józefowa (pieniądze ze sprzedaży zostaną przeznaczone na operację Teosia w USA). Zespół muzyczny zapewni profesjonalną oprawę muzyczną, świetną zabawę na plaży, a także mnóstwo balonów i wielkich baniek mydlanych.

Czekamy na Ciebie!

  • Nadal możesz pomóc Teosiowi zebrać pieniądze na kosztowną operację w USA. Wystarczy wpłacić dowolną kwotę na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” na numer rachunku bankowego: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994. W tytule trzeba wpisać: 28184 Górski Teodor darowizna na pomoc i ochronę zdrowia – kręcimy kilometry.

One thought on “Sportowa impreza na koniec lata

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.