Nowy zastępca komendanta

Otwock: Zmiany w policji.

Przestępcy mogą już drżeć ze strachu przed nowym zastępcą komendanta! W poniedziałek, 4 września w Komendzie Powiatowej Policji w Otwocku odbyło się uroczyste powitanie nowego zastępcy komendanta nadkom. Jędrzeja Bełza.

AGNIESZKA JASKULSKA

Otwock: Zmiany w policji. Nadkom. Jędrzej Bełz
Nadkom. Jędrzej Bełz (na zdjęciu z prawej)

Nowym zastępcą komendanta otwockiej jednostki mł. insp. Huberta Białogrodzkiego został nadkom. Jędrzej Bełz. W poniedziałek, 4 września mł. insp. Białogrodzki w imieniu policjantów i pracowników cywilnych jednostki powitał nowego zastępcę, a także życzył mu sukcesów i osiągnięć w budowaniu bezpieczeństwa publicznego.

Nadkom. Jędrzej Bełz to policjant z krwi i kości, który jest doświadczonym funkcjonariuszem. Służy w policji od 21 lat. Dotychczas był związany z Komendą Główną Policji i Komendą Stołeczną Policji w Warszawie, gdzie zajmował również kierownicze stanowiska. Był m.in. naczelnikiem Wydziału Realizacji KSP oraz dowódcą pododdziału antyterrorystycznego policji w Warszawie. W otwockiej jednostce będzie zajmował się prewencją, w tym np. realizacją zadań patrolowych, interwencyjnych i patrolowo-interwencyjnych. Nadkom. Bełz zapewnił, że będzie pełnił powierzone obowiązki z największym profesjonalizmem i oddaniem, aby mieszkańcy powiatu otwockiego mogli czuć się bezpiecznie.

Obecnie powiatowy komendant policji mł. insp. Hubert Białogrodzki ma dwóch zastępców: nadkom. Zbigniew Szopa odpowiada za sprawy kryminalne, natomiast nadkom. Jędrzej Bełz jest odpowiedzialny za prewencję.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.