Omal nie znalazł się w PUP-ie

OTWOCK: KRAKSA PRZED STAROSTWEM.

Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło we wtorek, 5 września tuż po godz. 9 na wysokości starostwa powiatowego w Otwocku, gdzie mieści się m.in. Powiatowy Urząd Pracy (PUP).

AGNIESZKA JASKULSKA

We wtorek rano młody kierowca Grzegorz S. jechał bmw na wawerskich rejestracjach ul. Górną w Otwocku.

Na wysokości ul. Rzemieślniczej auto zderzyło się ze skodą na otwockich numerach. Za kierownicą siedział Ryszard K. To on nie zachował ostrożności i wymusił pierwszeństwo. – Kierowca skody nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu bmw i doszło do kolizji – tłumaczy asp. sztab. Anna Wasilewicz z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Siła zderzenia była na tyle duża, że kierowca z trudem zapanował nad bmw, skosił przydrożny słupek i wbił się w ogrodzenie starostwa powiatowego.

– W ostatniej chwili sprzed auta uciekła matka z małym dzieckiem w wózku – informują druhowie z OSP Otwock-Jabłonna. Maluch uderzył główką o wózek, dlatego został zabrany do szpitala na obserwację.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. – Kierowcy zostali przebadani, obydwaj byli trzeźwi – podkreśla asp. sztab. Wasilewicz. Sprawca kolizji Ryszard K. został ukarany mandatem w wysokości 100 zł.

2 responses to “Omal nie znalazł się w PUP-ie

  1. Policja wyjaśniła na miejscu. Sprawca stworzenia zagrożenia został ukarany mandatem. Swoją drogą bardzo niskim jak na stopień zagrożenia. Wydźwięk artykułu również dziwnie łagodny dla sprawcy.

  2. Jako uczestnik zdarzenia sprostuję pojawiającą się wszędzie „pomyłkę” w opisie z wypadku: Dziecko wypadło z wózka i uderzyło głową o chodnik !!!. W wyniku uderzenia, oprócz siniaków na twarzy, ma ukruszone dwa ząbki „jedynki”. Ponadto słysząc odgłos samochodów zaczyna płakać i uciekać!!!

Dodaj komentarz