Żarty z Pazurą

ROZDAJEMY BILETY NA KABARET!

Dobry dowcip się nie starzeje! Prawdziwym królem nieśmiertelnych żartów jest Cezary Pazura. Popularny aktor, który równie dobrze czuje się w roli komika, będzie bawił publiczność w hotelu Holiday Inn w Józefowie już w niedzielę, 1 października. Na Czytelników „Linii” czekają bilety na ten występ!

We wrześniu hotel Holiday Inn Warszawa Józefów uruchomił nowe przedsięwzięcie artystyczne – Kulturalny Józefów w Holiday Inn. W wybrane niedzielne wieczory będą prezentowane występy kabaretowe oraz koncerty polskich artystów. W najbliższą niedzielę, 1 października gwiazdą będzie znany i lubiany aktor Cezary Pazura.

Wieczór rozpocznie się o godzinie 17.30 kolacją serwowaną à la carte. Nie jest ona obowiązkowa, można wybrać się tylko na kabaret. Wszystkie miejsca zarówno przy stolikach, jak i w rzędach są numerowane. Występ Cezarego Pazury rozpocznie się o godz. 19.30. Bilety w cenie 60 zł są do nabycia drogą elektroniczną na stronie http://www.biletynakabarety.pl (infolinia tel. 601 098 508) lub bezpośrednio w recepcji hotelu Holiday Inn w Józefowie przy ul. Telimeny 1 (tel. 22 77 83 000, recepcja@holiday.aquila.pl).

Dla Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia na to wydarzenie!

Aby je zdobyć, wystarczy zadzwonić do redakcji pod numer tel. 693 300 323 w środę, 27 września, w godz. 10-10.15 i podać hasło HOLIDAY INN WARSZAWA JÓZEFÓW. Kto pierwszy, ten… wygrywa! Bilety będą do odebrania w recepcji hotelu. Wejściówka nie obejmuje kolacji.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.