Biegamy i pomagamy

OTWOCK: STARTUJ I ZAPEWNIJ DZIECIOM LEPSZY START.

Lubicie się ruszać? Chcecie pomagać niewinnym, malutkim dzieciom? W sobotę, 30 września jest okazja, aby połączyć oba cele. To rekreacyjny bieg charytatywny dla Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku.

PRZEMEK SKOCZEK

Bieg promuje archiwalne zdjęcie sprzed ponad trzech dekad. Oto uczestnicy „Osiedlowego Biegu Zwycięstwa” – 1985 rok

Inicjatorem akcji jest Klub Batory podlegający Otwockiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Cel główny to zbiórka pieniędzy dla ośrodka działającego przy powiatowym szpitalu przy ul. Batorego, a przy okazji popularyzacja aktywności biegowej i integracja lokalnej społeczności.

Bieg rozpocznie się w samo południe. Zaplanowano pętlę o długości 2,5 kilometra, która wiedzie w większości ścieżkami leśnymi w pobliżu osiedla. Każdy z uczestników sam decyduje, ile pętli przebiegnie. Maksymalnie uda się prawdopodobnie cztery, ponieważ limit czasu wynosi 80 minut. Start, meta oraz biuro biegu będą znajdować się w pobliżu placu zabaw przy ul. Batorego.

Chętni mogą zgłaszać się, pisząc na adres mailowy: klub.batory@otwockasm.com.pl. W treści maila należy podać: imię i nazwisko, rok urodzenia, miasto/klub, deklarowaną liczbę przebiegniętych pętli (od jednej do czterech). W informacji zwrotnej podany zostanie numer konta, na który w ciągu trzech dni od daty zgłoszenia należy wpłacić wpisowe w wysokości 10 zł. Dokładny regulamin jest dostępny na stronie http://www.klub-batory.pl.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.