To chyba żart!

OTWOCK: KABARET W „JARACZU”.

Jak już zapowiadaliśmy, 14 października w otwockim teatrze wystąpi kabaret Chyba. Przedsprzedaż biletów już trwa, a my rozdajemy zaproszenia!

PRZEMEK SKOCZEK

Wrocławska grupa, dobrze znana widzom telewizyjnych programów kabaretowych, obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia, choć ogólnopolski debiut zaliczyła trzy lata później. W 2010 roku zgarnęła nagrody na wszystkich najważniejszych festiwalach w Polsce: wygrała krakowską PAKĘ, zdobyła Grand Prix na wałbrzyskiej Przewałce i była laureatem Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry. Od tamtej pory podbija sceny całego kraju.

W Otwocku artyści wystąpią z programem „Chyba sobie żarty robi”, w którym będzie można zobaczyć słynnego już „Organistę”, powróci też powolny Pan Maczak, ale nie zabraknie oczywiście nowych skeczy i piosenek.

Teatr Miejski im. S. Jaracza, ul. Armii Krajowej 4, tel. 607 745 060, http://www.teatr.ock.com.pl, sobota, 14.10, godz. 19, bilety w cenie 30 i 40 zł (zależnie od strefy)

Rozdajemy bilety!

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na ten występ. Aby je zdobyć, należy zadzwonić do redakcji pod numer 22 710 12 10 we wtorek, 3 października o godz. 10 i odpowiedzieć na pytanie: Jaki pseudonim ma lider grupy Piotr Gumulec?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.