Selfie z miss

HANIA GUMOWSKA PRZYGOTOWUJE SIĘ DO FINAŁU!
Minione wakacje były dla Hani Gumowskiej, wicemiss Ziemi Otwockiej 2017, bardzo intensywne. Kandydatka do tytułu najpiękniejszej Polki zdążyła się już przekonać, co znaczą reprezentacyjne obowiązki. Rozpoczęły się też przygotowania w Biurze Miss Polonia.

PRZEMEK SKOCZEK

Musi być obecna w wielu miejscach, zawsze śliczna, ujmująca, uśmiechnięta, miła, taktowna – tego oczekuje się od „misek”. Wbrew pozorom to wcale nie jest takie łatwe zadanie, bo każdy może mieć gorszy dzień. Hania Gumowska ze wszystkimi obowiązkami radzi sobie świetnie, bez względu na to, czy jest honorowym gościem podczas Krajowego Święta Pomidora w Janowie, czy też pojawia się
w Łodzi podczas krajowego finału słynnego konkursu dla modelek – The Look of The Year 2017. Na tej imprezie nasza reprezentantka miała możliwość poznać wiele osób z pierwszych stron gazet, m.in. duet projektantów Paprocki&Brzozowski, Miss Polonię 2011 Marcelinę Zawadzką, która prowadzi „Pytanie na śniadanie” oraz obecną królową piękności – Izabelę Krzan, gwiazdę nowej edycji „Koła fortuny”.

– To wszystko elementy przygotowań do finału Miss Polonia 2017, który odbędzie się już pod koniec listopada. Hania ma też za sobą pierwszą sesję zdjęciową do katalogu Miss Polonia – opowiada Łukasz Płaczek, dyrektor konkursu Miss Ziemi Otwockiej. – Wszędzie jest witana bardzo miło, jej pojawienie się wzbudza zrozumiałe zainteresowanie. W Janowie pozowała do zdjęć nie tylko z mieszkańcami, ale i artystami, którzy zabiegali o wspólne selfie z miss – dodaje.

Podczas sesji zdjęciowej do katalogu Miss Polonia finalistki pozowały przed obiektywem Malwiny Sulimy, prezentując się w dwóch stylizacjach: eleganckiej i romantycznej. Ubrane były w suknie projektu Agaty Wojtkiewicz oraz w kostiumy kąpielowe marki Gabbiano. Makijaże uczestniczek wykonała marka Delia Cosmetics, a o włosy zadbała marka Cameleo.

Wszystkie przygotowania reprezentantki Ziemi Otwockiej można śledzić na facebookowym profilu Miss Ziemi Otwockiej 2017.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.