KFC w stylu świdermajer?

JÓZEFÓW: CHRUPIĄCY KUBEŁEK CORAZ BLIŻEJ!

Rozpoczęła się zapowiadana w sierpniu na łamach „Linii” budowa restauracji KFC w Józefowie. Popularnych dań z kurczaka będzie można tam spróbować jeszcze w tym roku.

PRZEMEK SKOCZEK

Jak pisaliśmy pod koniec wakacji, gdy jako pierwsi informowaliśmy o tej inwestycji, w Józefowie powstaje restauracja typu KFC Drive Thru. Oznacza to, że będziemy mogli zjeść coś zarówno na miejscu, jak i kupić ulubione smakołyki w okienku, nie wysiadając z samochodu.

Budynek, w którym będzie popularna fastfoodowa sieciówka, powstaje przy ul. Piłsudskiego, na rogatkach miasta od strony Świdra, zaraz za rondem Andriollego, dokładnie vis-à-vis marketu budowlanego. Każdy przejeżdżający tamtędy kierowca, rowerzysta czy przechodzień na pewno zauważył, że „już się mury pną do góry”. W tym tygodniu rozpoczną się też pierwsze prace przy zagospodarowaniu terenu wokół restauracji. Na razie nieoficjalnie udało się nam ustalić, że otwarcie KFC odbędzie się jeszcze w tym roku, prawdopodobnie w grudniu przed świętami.

Czy budynek będzie miał jakieś lokalne akcenty architektoniczne? Byłoby to całkiem na miejscu, zważywszy, że inwestorem jest znany józefowski działacz i społecznik Robert Lewandowski, założyciel Fundacji i Muzeum Andriollego, wielbiciel drewnianej architektury świdermajer.

  • Manieq says:

    No i z czego tu się cieszyć, jeszcze większe korki będą w tym miejscu
    W Macu chociaż dobre lody mają…

One thought on “KFC w stylu świdermajer?”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kontakt

05-400 OTWOCK, ul. Górna 9
tel./fax 22 710 12 10
tel. 22 710 0 999
e-mail: redakcja@linia.com.pl