Konsultacje z poślizgiem

KARCZEW: W GRUDNIU OCENIĄ POMYSŁ POWIĘKSZENIA MIASTA.

Mieszkańcy Karczewa i Otwocka Małego, którzy będą chcieli wypowiedzieć się w sprawie zmiany granic swoich miejscowości, będą to mogli zrobić podczas konsultacji społecznych dopiero w grudniu. Ich termin został przesunięty o ponad miesiąc.

SYLWIA WYSOCKA

Burmistrz zdecydował o zmianie terminu konsultacji społecznych w ubiegłą środę, 11 października. Nie odbędą się one, tak jak planowano, od 11 do 25 października, ale dopiero w grudniu. Potrwają dwa tygodnie – od 1 do 14 grudnia.

Przypomnijmy, że konsultacje pomogą władzom podjąć decyzję, czy powiększyć teren miasta Karczewa o fragment Otwocka Małego. Konsultacje będą polegać na zebraniu od mieszkańców obu miejscowości odpowiedzi „tak” lub „nie” na pytanie: „Czy jesteś za zmianą granic miasta Karczewa polegającą na włączeniu do terytorium miasta Karczewa części obszaru Otwocka Małego?”.

Do pytania dołączona będzie mapa, na której zaznaczony jest teren mający ewentualnie stać się nową częścią miasta. Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie sondażu internetowego zamieszczonego na stronie http://www.karczew.pl lub ankiety, którą będzie można złożyć w urzędzie miejskim w Karczewie.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.