Linia Otwocka 2.0

Cześć, mamy dziś dla was niespodziankę. Chcielibyśmy zaprezentować wam nowy wygląd naszego portalu. Od dziś “Linia Otwocka” jest czytelniejsza i łatwiejsza w użytkowaniu. Co postanowiliśmy zrealizować i wdrożyć na naszym portalu? Zmian jest dość dużo, przedstawimy ci je w kilku prostych punktach.

Łatwiejsza nawigacja i nowy wygląd

Pierwsze i najważniejsze — poruszanie się po stronie ma być łatwe i intuicyjne. Dotyczy to przede wszystkim menu głównego. Zaprojektowaliśmy je tak, byś z łatwością mógł się dowiedzieć, co dzieje się w twojej miejscowości, jak zamówić u nas reklamę i jak się z nami skontaktować.

Dwie kolejne zmiany: nowe, spokojniejsze kolory i nowa czcionka ułatwią ci czytanie artykułów na każdym urządzeniu, z którego będziesz korzystał, przeglądając “Linię Otwocką”.

Content is King

Albo bardziej po swojsku: „Treść jest kluczowa”. Zależy nam na tym, by artykuły, które umieszczamy na naszej stronie, były czytelne, przejrzyste, a przede wszystkim łatwo dostępne. Z myślą o tym zaprojektowaliśmy wygląd strony głównej od nowa. Przewijając w dół, uzyskasz dostęp do starszych artykułów i zapoznasz się z informacjami lub wydarzeniami, które mogły cię ominąć.

Postanowiliśmy przenieść wszystkie banery reklamowe oraz dodatkowe widgety na prawą stronę. Nic już nie będzie cię rozpraszać i będziesz mógł skupić się na artykułach, które cię zainteresowały.

Lepsza integracja z Facebookiem

Większość naszych Czytelników wchodzi na portal z Facebooka. Doceniamy to, ponadto uważamy, że Facebook jest wspaniałym miejscem do dzielenia się swoimi opiniami i doświadczeniami.

Postanowiliśmy więc zintegrować komentarze pod artykułami z najpopularniejszą siecią społecznościową. Zostawiając komentarz na stronie “Linii Otwockiej”, możesz być pewien, że pojawi się on również w sekcji „komentarze” pod wpisem na FB i vice versa.

“Linia Otwocka” w twoim smartfonie

Obecnie większość internautów na świecie przegląda strony internetowe na urządzeniach mobilnych. Miałeś kłopot z odpaleniem naszego portalu na swoim telefonie? Rozwiązaliśmy ten problem. Teraz czytanie wiadomości będzie łatwiejsze i przyjemniejsze zarówno na laptopie, jak i na komputerze stacjonarnym lub tablecie.

Reasumując, chcielibyśmy zaznaczyć, że wszystko, co robimy, robimy dla naszych Czytelników. Jeżeli masz jakiekolwiek uwagi albo ciekawe pomysły, napisz do nas na adres: redakcja@linia.com.pl. Z pewnością rozpatrzymy wszystkie możliwe uwagi i zalecenia. Cześć!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.