Nowym zastępcą został nadkom. Dariusz Sadoch

ZMIANY W OTWOCKIEJ POLICJI.

Przestępcy mogą zacząć się bać! Nadkomisarz Dariusz Sadoch to doświadczony superglina, który kilka dni temu został nowym zastępcą powiatowego komendanta policji. Nowe stanowisko objął w czwartek, 19 października.

AGNIESZKA JASKULSKA

Zmiany w szeregach Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Nadkom. Dariusz Sadoch to doświadczony policjant z krwi i kości. Od ponad 25 lat walczy z przestępczością
i dba o bezpieczeństwo mieszkańców. Rozpoczął pracę w 1992 r. i od początku służby był związany z otwocką jednostką policji. Bardzo dobrze zna pracę w pionach
kryminalnym i prewencyjnym. Przez ostatnie cztery lata pełnił obowiązki na stanowisku komendanta Komisariatu Policji w Karczewie. Bogate doświadczenie nadkom. Dariusza Sadocha zostało docenione przez przełożonych.

– W czwartek, 19 października powierzono mu pełnienie obowiązków nowego zastępcy powiatowego komendanta policji w Otwocku – mówi asp. sztab. Anna Wasilewicz z otwockiej komendy. Uroczystemu wprowadzeniu nadkomisarza Sadocha towarzyszyła odprawa kadry kierowniczej KPP. W imieniu policjantów oraz pracowników cywilnych nowego zastępcę powitał mł. insp. Hubert Białogrodzki, powiatowy komendant KPP w Otwocku. Komendant podkreślił, że doświadczenie, wiedza i kwalifikacje zawodowe oraz dotychczasowy przebieg służby nadkom.

Sadocha zapewnią właściwe wykonanie policyjnych zadań.

Nadkom. Zbigniewa Szopa zakończył służbę

Nadkomisarz Szopa z dumą nosił mundur. Dotychczasowy zastępca powiatowego komendanta policji kilka dni temu pożegnał się z pracą policjanta. Po 27 latach pracy, doczekał się zasłużonej emerytury. Funkcję nadkomisarza pełnił prawie przez rok, od grudnia 2016 r. Wcześniej był komendantem Komisariatu Policji w Józefowie.

Natomiast pracę w szeregach policji rozpoczął ponad ćwierć wieku temu, w 1990 r. Nadkom. Zbigniew Szopa podkreśla, że przez wszystkie lata służby w tej jednostce zdobył cenne doświadczenie, które będzie mógł wykorzystać w przyszłości. W poniedziałek, 16 października w otwockiej komendzie odbyło się uroczyste pożegnanie nadkom. Zbigniewa Szopy. Za dotychczasową współpracę podziękowali nadkom. Szopie komendant powiatowy, mł. insp. Hubert Białogrodzki, a także pozostali komendanci, naczelnicy, kierownicy, policjanci oraz pracownicy cywilni. Nowym zastępcą komendanta został nadkom. Dariusz Sadoch.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.