Nowym zastępcą został nadkom. Dariusz Sadoch

ZMIANY W OTWOCKIEJ POLICJI.

Przestępcy mogą zacząć się bać! Nadkomisarz Dariusz Sadoch to doświadczony superglina, który kilka dni temu został nowym zastępcą powiatowego komendanta policji. Nowe stanowisko objął w czwartek, 19 października.

AGNIESZKA JASKULSKA

Zmiany w szeregach Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Nadkom. Dariusz Sadoch to doświadczony policjant z krwi i kości. Od ponad 25 lat walczy z przestępczością
i dba o bezpieczeństwo mieszkańców. Rozpoczął pracę w 1992 r. i od początku służby był związany z otwocką jednostką policji. Bardzo dobrze zna pracę w pionach
kryminalnym i prewencyjnym. Przez ostatnie cztery lata pełnił obowiązki na stanowisku komendanta Komisariatu Policji w Karczewie. Bogate doświadczenie nadkom. Dariusza Sadocha zostało docenione przez przełożonych.

– W czwartek, 19 października powierzono mu pełnienie obowiązków nowego zastępcy powiatowego komendanta policji w Otwocku – mówi asp. sztab. Anna Wasilewicz z otwockiej komendy. Uroczystemu wprowadzeniu nadkomisarza Sadocha towarzyszyła odprawa kadry kierowniczej KPP. W imieniu policjantów oraz pracowników cywilnych nowego zastępcę powitał mł. insp. Hubert Białogrodzki, powiatowy komendant KPP w Otwocku. Komendant podkreślił, że doświadczenie, wiedza i kwalifikacje zawodowe oraz dotychczasowy przebieg służby nadkom.

Sadocha zapewnią właściwe wykonanie policyjnych zadań.

Nadkom. Zbigniewa Szopa zakończył służbę

Nadkomisarz Szopa z dumą nosił mundur. Dotychczasowy zastępca powiatowego komendanta policji kilka dni temu pożegnał się z pracą policjanta. Po 27 latach pracy, doczekał się zasłużonej emerytury. Funkcję nadkomisarza pełnił prawie przez rok, od grudnia 2016 r. Wcześniej był komendantem Komisariatu Policji w Józefowie.

Natomiast pracę w szeregach policji rozpoczął ponad ćwierć wieku temu, w 1990 r. Nadkom. Zbigniew Szopa podkreśla, że przez wszystkie lata służby w tej jednostce zdobył cenne doświadczenie, które będzie mógł wykorzystać w przyszłości. W poniedziałek, 16 października w otwockiej komendzie odbyło się uroczyste pożegnanie nadkom. Zbigniewa Szopy. Za dotychczasową współpracę podziękowali nadkom. Szopie komendant powiatowy, mł. insp. Hubert Białogrodzki, a także pozostali komendanci, naczelnicy, kierownicy, policjanci oraz pracownicy cywilni. Nowym zastępcą komendanta został nadkom. Dariusz Sadoch.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.