Jak doszło do wypadku na Wiślanej?

KARCZEW: POLICJA SZUKA ŚWIADKÓW POTRĄCENIA MOTOCYKLISTY.

Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w piątek rano, 20 października na ul. Wiślanej w Karczewie. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przebiegu zdarzenia, proszone są o kontakt z asp. Edytą Wałachowską pod nr tel. 22 604 13 06 lub 22 604 13 04.

AJka

O tym wypadku „Linia” pisała pod koniec października. W piątek, 20 października, około godz. 7 na ul. Wiślanej na wysokości nr 25 w Karczewie doszło do czołowego zderzenia motocyklu marki Honda z samochodem marki Volvo. Motocyklista i kierowca jechali z niedużą prędkością, o czym świadczą m.in. niewielkie uszkodzenia pojazdów. Jednak skutki wypadku okazały się tragiczne.

Mimo reanimacji 35-letni Piotr W., motocyklista, mieszkaniec karczewskich Ługów, zmarł w szpitalu. 22-letni kierowca volvo Damian O. był trzeźwy. W pierwszej chwili, gdy był w szoku, przyznał, że do wypadku doszło z jego winy. Tłumaczył, że to przez zaparowane szyby w samochodzie. W sprawie jest jednak wiele wątpliwości i niejasności. Dlatego stróże prawa wyjaśnią okoliczności i przebieg całego zdarzenia. – Prosimy o kontakt świadków wypadku, a zwłaszcza osoby, które widziały to zdarzenie lub były na miejscu jako pierwsze – apeluje asp. sztab. Anna Wasilewicz z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu okoliczności zdarzenia proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z dyżurnym otwockiej komendy pod nr tel. 22 604 12 13. Można również skontaktować się bezpośrednio z policjantką, która prowadzi sprawę, asp. Edytą Wałachowską pod nr tel. 22 604 13 06 lub 22 604 13 04, a także zadzwonić pod numery alarmowe 997 lub 112.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.