Objazd wiaduktu

JÓZEFÓW: ZOBACZ, KTÓRĘDY BĘDZIE MOŻNA JECHAĆ.

Zarząd Dróg Powiatowych poinformował, że zapowiadane zamknięcie wiaduktu w Józefowie nastąpi we wtorek, 14 listopada w godzinach porannych. Przygotowano objazdy.

SYLWIA WYSOCKA

Wiadukt nad torami kolejowymi na drodze wojewódzkiej nr 721, czyli ul. Jarosławskiej w Józefowie, zostanie zamknięty we wtorek, 14 listopada po porannym szczycie komunikacyjnym, więc nie wcześniej niż o godzinie 10. Wyłączenie z ruchu tego odcinka związane jest z budową mostu przez Świder i koniecznością wybudowania muru oporowego pod wiaduktem. Okresowe wyłączenie obiektu z użytkowania miało nastąpić już na początku listopada, jednak ze względu na czas oczekiwania na zamówione tablice informacyjne i znaki drogowe nieznacznie się opóźniło. Tablice udało się już wykonać i na ulicach zostaną ustawione w poniedziałek, 13 listopada.

Dla kierowców wyznaczono objazdy. Samochody od strony Wiązowny pojadą ulicami: Wronią, Sikorskiego do ronda u zbiegu z ul. Skłodowskiej-Curie, następnie po przejeździe przez przejazd kolejowy do ronda u zbiegu ulic Piłsudskiego i Polnej, a dalej ulicą Piłsudskiego do ronda Andriollego przy Orlenie, gdzie będzie można ponownie włączyć się do drogi wojewódzkiej nr 721.

Od strony Otwocka objazd będzie prowadził ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Polną, przez przejazd kolejowy do ronda u zbiegu ulic Sikorskiego i Skłodowskiej, dalej ul. Sikorskiego i ul. Wronią będzie można dojechać do drogi nr 721. Planowany termin otwarcia wiaduktu to koniec grudnia 2017 roku.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.