Objazd wiaduktu

JÓZEFÓW: ZOBACZ, KTÓRĘDY BĘDZIE MOŻNA JECHAĆ.

Zarząd Dróg Powiatowych poinformował, że zapowiadane zamknięcie wiaduktu w Józefowie nastąpi we wtorek, 14 listopada w godzinach porannych. Przygotowano objazdy.

SYLWIA WYSOCKA

Wiadukt nad torami kolejowymi na drodze wojewódzkiej nr 721, czyli ul. Jarosławskiej w Józefowie, zostanie zamknięty we wtorek, 14 listopada po porannym szczycie komunikacyjnym, więc nie wcześniej niż o godzinie 10. Wyłączenie z ruchu tego odcinka związane jest z budową mostu przez Świder i koniecznością wybudowania muru oporowego pod wiaduktem. Okresowe wyłączenie obiektu z użytkowania miało nastąpić już na początku listopada, jednak ze względu na czas oczekiwania na zamówione tablice informacyjne i znaki drogowe nieznacznie się opóźniło. Tablice udało się już wykonać i na ulicach zostaną ustawione w poniedziałek, 13 listopada.

Dla kierowców wyznaczono objazdy. Samochody od strony Wiązowny pojadą ulicami: Wronią, Sikorskiego do ronda u zbiegu z ul. Skłodowskiej-Curie, następnie po przejeździe przez przejazd kolejowy do ronda u zbiegu ulic Piłsudskiego i Polnej, a dalej ulicą Piłsudskiego do ronda Andriollego przy Orlenie, gdzie będzie można ponownie włączyć się do drogi wojewódzkiej nr 721.

Od strony Otwocka objazd będzie prowadził ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Polną, przez przejazd kolejowy do ronda u zbiegu ulic Sikorskiego i Skłodowskiej, dalej ul. Sikorskiego i ul. Wronią będzie można dojechać do drogi nr 721. Planowany termin otwarcia wiaduktu to koniec grudnia 2017 roku.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.