Straszna zabawa

SOBOTA Z HORRORAMI.

Na „Otwock Scary Evening 2017, czyli filmowy wieczór horrorów” zapraszają w sobotni wieczór PMDK i Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Otwocku.

FILIP PYTLAWSKI

Już 18 listopada zapraszamy wszystkich miłośników horrorów i mocnych wrażeń na wyjątkowy wieczór filmowy. To będzie czas pełny nieudawanego przerażenia. Mrok sali kinowej wypełni schizofreniczny chichot nie z tego świata. Dzikie, pozbawione emocji oczy z ekranu prześwietlą każdy umysł, a zimny pot na karku zmrozi, gdy na ramieniu poczujemy niekoniecznie rękę osoby towarzyszącej – zapowiada Renata Demiańczuk z OSW przy ul. Majowej.

To tam zrodziła się idea tego wieczoru, zainspirowana luźno niedawnym Halloween. Dzieciaki ogromnie się zapaliły do organizacji zabawy. Cóż, kto nie lubi czasem tego dreszczyku emocji. W programie przeglądu znalazły się trzy pozycje: „Rec” – hiszpański horror zrealizowany w formie foundfootage, „Operacja Bazyliszek” – film krótkometrażowy Tomka Bagińskiego z serii „Legendy polskie”, oraz „Horror Nowele” – materiał poglądowy o tym, jak budowane jest napięcie w filmie. Łącznie widzów czeka 2,5 godziny strachu na ekranie.

To nie koniec atrakcji. W cenie biletów jest „straszny” poczęstunek pod nazwą creeps (ciarki), będzie także losowanie nagród – wejściówek do: Horror House, Domu Zagadek
i Salonu Wirtualnej Rzeczywistości oraz kilka innych niespodzianek. Uwaga – seans jest dla widzów dorosłych. Osoby niepełnoletnie, od lat 15, mogą wejść, przedstawiając oświadczenie rodziców. Część dochodu z imprezy będzie przeznaczona na wsparcie uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Otwocku.

PMDK, ul. Poniatowskiego 10, tel. 22 779 33 57, http://www.pmdk-otwock.pl, sobota, 18.11, godz. 18, bilety w przedsprzedaży 28 zł (PMDK i Copyshop – ul. Karczewska 15a), w dniu imprezy 33 zł

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.