Otwock z welonem

ZAPROSZENIE:

W najbliższą niedzielę, 19 listopada w Otwocku po raz pierwszy odbędą się Targi Ślubne z Welonem. Impreza, w które weźmie udział kilkudziesięciu wystawców z branży ślubno-weselnej, rozpocznie się o godzinie 10 w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Stanisława Staszica przy ul. Konopnickiej 3.

Podczas targów zaprezentują się m.in. eleganckie sale weselne i restauracje, fotografowie i kamerzyści specjalizujący się w reportażach ślubnych, firmy oferujące oryginalne dekoracje i stylowe zaproszenia, przystojni barmani, fotobudki z zabawnymi gadżetami, hurtownie markowych alkoholi oraz najpiękniejsze auta do ślubu.

Swoje umiejętności zaprezentuje też sympatyczny iluzjonista Mateusz Zalewski. Na zwiedzających czekają atrakcyjne oferty i rabaty.

Organizatorem targów jest Mazowiecki Dom Medialny Dzwon sp. z o.o. Patronami medialnymi są: tygodnik Linia Otwock, Tygodnik Mazowiecki Nowy Dzwon oraz halotwock.pl. Partnerem głównym targów jest Restauracja Stylowa w Otwocku. Organizatorem imprezy jest Mazowiecki Dom Medialny Dzwon. Impreza zakończy się o godzinie 16. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.