Szykuj się na wielkie ślizganie!

WAWER: W SOBOTĘ OTWARCIE LODOWISKA W ANINIE.

Na ten moment czekają entuzjaści jazdy na łyżwach! W sobotę, 25 listopada o godz. 9.30 w Aninie zostanie otwarte lodowisko. Dla małych i dużych uczestników przygotowano moc atrakcji.

MATEUSZ JAKUBIEC

Wielkie otwarcie lodowiska na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. V Poprzecznej 22 w Aninie odbędzie się w sobotę o godz. 9.30. Na pierwszych 100 odwiedzających będzie czekała darmowa gorąca czekolada.

Dla dzieci i młodzieży przygotowano różnego rodzaju gry, zabawy, animacje, konkursy i pokazy jazdy figurowej. – W sobotę przez cały dzień na lodowisko będzie można wejść tylko za 2 zł. Gorąco zapraszamy – zachęcają pracownicy ośrodka sportu w Aninie. Sympatycy łyżew od soboty będą mogli śmigać po lodowisku codziennie przez cały tydzień. Zadaszona ślizgawka w Aninie będzie czynna od poniedziałku do niedzieli w godz. 9–21.

Z 600-metrowej lodowej tafli jednocześnie może korzystać ponad 100 osób. Natomiast najmłodsi łyżwiarze mogą szlifować swoje umiejętności na 60-metrowej ślizgawce. Do dyspozycji miłośników sportów zimowych są szafki zamykane na kluczyk i wypożyczalnia łyżew.

Za 8 zł dorośli mogą poślizgać się na lodowisku przez 90 min. Natomiast 4 zł zapłacą uczniowie z ważną legitymacją (zniżki obowiązują również emerytów i rencistów). Wypożyczenie kasku to koszt 5 zł. Jeśli komuś zamarzy się szaleństwo na całej tafli, to cena wynajęcia lodowiska wynosi 400 zł za 60 min. Wypożyczenie łyżew to koszt 2–7 zł. Za wypożyczenie „pingwina” do nauki jazdy na łyżwach trzeba zapłacić 10 zł za pół godziny.

Rezerwacje i szczegóły pod nr tel. 785 990 093.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.