Znajdź pracę na targach

EUROPEJSKIE DNI PRACODAWCÓW.

Szukasz pracy na cały etat? A może jako student chcesz dorobić? Mamy dobrą wiadomość! Już w najbliższy czwartek w Otwocku, podczas tegorocznej edycji Targów Pracy z ofertami zatrudnienia będzie na ciebie czekać blisko 30 pracodawców.

ARTUR KUBAJEK

Już w najbliższy czwartek, 23 listopada w sali gimnastycznej w Technikum Nukleonicznym w Otwocku odbędzie się kolejna edycja Targów Pracy. Odbędą się one w ramach Europejskich Dni Pracodawców, a ich organizatorem jest Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku.

W godzinach od 10 do 13 zaprezentuje się 30 przedsiębiorców. Uczestnicy targów będą mieli okazję zapoznać się z ofertami pracy i porozmawiać z lokalnymi pracodawcami.

– Wystawcy będą mieli do zaoferowania pracę dla blisko 300 osób – mówi w rozmowie z „Linią” Danuta Wolska-Rzewuska, dyrektor PUP w Otwocku. – Poza ofertą firm i naszego urzędu na targach obecny będzie również Wojewódzki Urząd Pracy z Europejskimi Służbami Zatrudnienia EURES, oferującymi pracę poza granicami naszego kraju – dodaje dyrektor PUP w Otwocku.

Ponadto ze stoiskiem wystawi się Zakład Ubezpieczeń Społecznych, na którym będzie można założyć zaufany profil (odpowiednik podpisu elektronicznego), umożliwiający korzystanie z e-administracji, m.in. składanie wniosków do ZUS-u za pomocą internetu. Z kolei na stoisku Państwowej Inspekcji Pracy będziemy mogli uzyskać pomoc z zakresu prawa pracy.

Na targach oczywiście nie zabraknie „Linii Otwockiej”. Na naszym stoisku osoby poszukujące zatrudnienia będą mogły zamówić bezpłatne ogłoszenie publikowane w papierowym wydaniu „LO” i na naszej stronie internetowej.

– Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Serdecznie zapraszamy na targi wszystkich mieszkańców naszego powiatu – mówi dyrektor Danuta Wolska-Rzewuska.

Targi Pracy: Zespół Szkół nr 2 w Otwocku, ul. Pułaskiego 7, czwartek, 23.11, godz. 10-13, wstęp wolny

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.