Walka o puchar

Kick boxing: Nie przegap!

Wielka gratka dla miłośników sportów walki. Już w najbliższą sobotę – 25 listopada – w hali ZSEG w Otwocku odbędzie się kolejna edycja Pucharu Polski Seniorów w Kick boxingu.

MARCIN SULIGA

Dwa lata po organizacji mistrzostw Polski kick boxing w najlepszym krajowym wydaniu znów wraca do Otwocka. Tym razem otwocki klub KO Team Otwock podjął się organizacji Pucharu Polski Seniorów oraz zawodów Master Cup w formule kick light.

– O ile pierwsze zawody przeznaczone są dla zawodników doświadczonych, o tyle impreza towarzysząca Pucharowi Polski jest skierowana do sportowców, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kick boxingiem. Będą to zawody tzw. pierwszego kroku – mówi organizator zawodów i szkoleniowiec otwockiej sekcji Bolesław Nowak.

Najbliższa impreza zaplanowana jest na dwa dni, ale pierwszego dnia, w piątek, zawodników czeka jedynie odprawa techniczna i ważenie. Walki przewidziane są na sobotę. Zawodnicy, w odróżnieniu do poprzednich zawodów w Otwocku, nie będą rywalizować w ringu, tylko na dwóch specjalnie przygotowanych matach.

Start zawodów planowany jest na godz. 9, a uroczyste otwarcie odbędzie się godzinę później. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy. Wstęp na zawody jest wolny.

Patronat medialny nad Pucharem Polski objęła „Linia Otwocka“.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.