Walka o puchar

Kick boxing: Nie przegap!

Wielka gratka dla miłośników sportów walki. Już w najbliższą sobotę – 25 listopada – w hali ZSEG w Otwocku odbędzie się kolejna edycja Pucharu Polski Seniorów w Kick boxingu.

MARCIN SULIGA

Dwa lata po organizacji mistrzostw Polski kick boxing w najlepszym krajowym wydaniu znów wraca do Otwocka. Tym razem otwocki klub KO Team Otwock podjął się organizacji Pucharu Polski Seniorów oraz zawodów Master Cup w formule kick light.

– O ile pierwsze zawody przeznaczone są dla zawodników doświadczonych, o tyle impreza towarzysząca Pucharowi Polski jest skierowana do sportowców, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kick boxingiem. Będą to zawody tzw. pierwszego kroku – mówi organizator zawodów i szkoleniowiec otwockiej sekcji Bolesław Nowak.

Najbliższa impreza zaplanowana jest na dwa dni, ale pierwszego dnia, w piątek, zawodników czeka jedynie odprawa techniczna i ważenie. Walki przewidziane są na sobotę. Zawodnicy, w odróżnieniu do poprzednich zawodów w Otwocku, nie będą rywalizować w ringu, tylko na dwóch specjalnie przygotowanych matach.

Start zawodów planowany jest na godz. 9, a uroczyste otwarcie odbędzie się godzinę później. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy. Wstęp na zawody jest wolny.

Patronat medialny nad Pucharem Polski objęła „Linia Otwocka“.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.