Elegancki złodziej

OTWOCK: WŁAMAŁ SIĘ DO SKLEPU Z MARKOWĄ ODZIEŻĄ.

Maciej B. buszował w ciuchach, nie wiedząc, że wszystko rejestrują sklepowe kamery. Mężczyzna ukradł nie tylko męskie ubrania, ale przede wszystkim damskie fatałaszki. Właściciel sklepu szybko zorientował się, co jest grane, i wezwał policję. Straty oszacował na 2 tys. zł.

AGNIESZKA JASKULSKA

Mężczyźnie wpadły w oko markowe ciuchy w jednym ze sklepów przy ul. Staszica w Otwocku. Kilka dni temu 42-letni Maciej B. włamał się do budynku i wyniósł z niego różne ubrania dla pań i panów. Rabuś nie wiedział, że kradzież zarejestrowały sklepowe kamery. Właściciel szybko odkrył, jakich ubrań brakuje, i powiadomił policję.

– Sprawą zajęli się dzielnicowi, którzy skrupulatnie przejrzeli nagrania z monitoringu zamontowany w sklepie – podkreśla asp. sztab. Anna Wasilewicz z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. – Kamery zarejestrowały mężczyznę, który dokonuje kradzieży. Szybko okazało się, że 42-latek jest dobrze znany funkcjonariuszom – dodaje asp. sztab. Wasilewicz.

Policja przeszukała miejsce zamieszkania Macieja B. – Na terenie przylegającym do tej posesji odnaleziono odzież skradzioną z otwockiego sklepu. Ubrania wróciły do właściciela, a mężczyzna usłyszał zarzuty – tłumaczy policjantka. Maciej B. odpowie za włamanie i kradzież, za co grozi mu do 10 lat więzienia.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.