W nowy rok z hukiem

JÓZEFÓW: FAJERWERKI NA SKWERZE.

Znów tradycji stanie się zadość! Wszystko wskazuje na to, że 1 stycznia o godz. 20 w centrum Józefowa odbędzie się noworoczny pokaz fajerwerków.

SYLWIA WYSOCKA

Przypomnijmy, że w tym roku impreza została odwołana z powodu tragicznego wypadku, do którego doszło dzień wcześniej w siedzibie firmy dostarczającej fajerwerki. Po tym zdarzeniu władze miasta zastanawiały się, czy w ogóle kontynuować tradycję noworocznych pokazów z użyciem sztucznych ogni. – Uważam, że powinniśmy urządzić pokaz, ale zdania są podzielone. Część mieszkańców tego nie chce – przyznaje wiceburmistrz Józefowa Marek Banaszek.

Jak się okazuje, radni nie mają nic przeciwko takiej formie integracji i świętowania na skwerze im św. Jana Pawła II. – Mamy piękny skwer, który powinien tętnić życiem, więc jeśli jest okazja do tego, żeby się zintegrować i wspólnie świętować, to powinniśmy ją wykorzystać – uważa wiceprzewodnicząca rady miasta Marianna Jakubowska.

Tak więc wieczorem, 1 stycznia 2018 roku pokaz najprawdopodobniej się odbędzie. Koszt kilkuminutowej atrakcji to ok. 15 tys. zł.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.