Świat o nich pamięta

FINAŁ SZLACHETNEJ PACZKI.

W najbliższy weekend (9 i 10 grudnia) odbędzie się kolejny finał Szlachetnej Paczki. Magazyn paczek i centrum dowodzenia jak zawsze będą znajdować się w gościnnych progach SP nr 12.

PRZEMEK SKOCZEK

Nie mają łazienki, więc kąpią się w misce. W jednym pokoju i mikroskopijnej kuchni mieszkają trzy rodziny. Ludzi, myszy i karaluchów. Do niedawna była też czwarta, na szczęście szczury już się wyniosły. Gdy Zosia miała urodziny i chciała zaprosić do domu koleżanki, mama musiała jej wytłumaczyć, że to jednak nie najlepszy pomysł.

To prawdziwa historia, jedna z tysięcy dotyczących najbiedniejszych polskich rodzin, do których dociera Szlachetna Paczka. Akcja księdza Jacka Stryczka „Wiosny” jak żadna dotąd pozwoliła odkrywać ukrytą biedę i pomagać ludziom uwolnić się z niej. Pokazać im, że świat o nich nie zapomniał. Pokażcie, że też jesteście uwrażliwieni na ich los – wejdźcie na stronę http://www.szlachetnapaczka.pl i sprawdźcie, czy jakieś rodziny z naszej okolicy nie potrzebują jeszcze pomocy.

Na włączenie się w akcję nigdy nie jest za późno. Polecamy też profil http://www.facebook.com/SzlachetnapaczkaOtwockiokolice.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.