Spacer z pijanymi rodzicami

OTWOCK: MATKA MIAŁA PONAD 1,5 PROMILA ALKOHOLU.

Zaniepokojeni przechodnie powiadomili stróżów prawa o pijanych, awanturujących się rodzicach, którzy szli z małą córeczką. Nieodpowiedzialni rodzice trafili do komendy, a dwuletnią dziewczynkę zawieziono do szpitala.

ROB

W środę przed południem rodzice szli ul. Leśną w Otwocku i się kłócili. Wszystko obserwowała ich przestraszona dwuletnia córeczka, która siedziała w spacerówce. Swoim zachowaniem 36-letni Damian T. i 40-letnia Sylwia J. zwrócili na siebie uwagą przechodniów, którzy bez wahania wezwali policję.

– Funkcjonariusze szybko odnaleźli nietrzeźwych rodziców. Od obojga było czuć alkohol – mówi asp. sztab. Anna Wasilewicz z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. – Mężczyzna i kobieta trafili do komendy, gdzie zostali poddani badaniu. Okazało się, że ojciec dziewczynki miał ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie. Natomiast matka dwulatki była kompletnie pijana. W wydychanym powietrzu miała ponad 1,5 promila alkoholu – zaznacza asp. sztab. Wasilewicz.

Dziewczynka została przewieziona do szpitala, gdzie przebadał ją pediatra. Była zdrowa, ale przez kilka dni pozostała na oddziale. Teraz sprawą zajmie się sąd rodzinny. Rob

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.