Spacer z pijanymi rodzicami

OTWOCK: MATKA MIAŁA PONAD 1,5 PROMILA ALKOHOLU.

Zaniepokojeni przechodnie powiadomili stróżów prawa o pijanych, awanturujących się rodzicach, którzy szli z małą córeczką. Nieodpowiedzialni rodzice trafili do komendy, a dwuletnią dziewczynkę zawieziono do szpitala.

ROB

W środę przed południem rodzice szli ul. Leśną w Otwocku i się kłócili. Wszystko obserwowała ich przestraszona dwuletnia córeczka, która siedziała w spacerówce. Swoim zachowaniem 36-letni Damian T. i 40-letnia Sylwia J. zwrócili na siebie uwagą przechodniów, którzy bez wahania wezwali policję.

– Funkcjonariusze szybko odnaleźli nietrzeźwych rodziców. Od obojga było czuć alkohol – mówi asp. sztab. Anna Wasilewicz z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. – Mężczyzna i kobieta trafili do komendy, gdzie zostali poddani badaniu. Okazało się, że ojciec dziewczynki miał ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie. Natomiast matka dwulatki była kompletnie pijana. W wydychanym powietrzu miała ponad 1,5 promila alkoholu – zaznacza asp. sztab. Wasilewicz.

Dziewczynka została przewieziona do szpitala, gdzie przebadał ją pediatra. Była zdrowa, ale przez kilka dni pozostała na oddziale. Teraz sprawą zajmie się sąd rodzinny. Rob

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.