Messi, Ronaldo i Lewandowski w Celestynowie!

GRATKA DLA KIBICÓW I WIELBICIELI GIER.

Fani gier komputerowych i piłki nożnej powinni zaznaczyć w kalendarzu datę 28 stycznia. Tego dnia w hali sportowej w Celestynowie odbędzie się Mini Mundial Xbox 2018. Gracze będą mogli wirtualnie pokierować swoimi ulubionymi drużynami i piłkarzami.

MARCIN SULIGA

Popularność tego typu rozgrywek z każdym rokiem rośnie, dlatego nie dziwi fakt, że pomysł rozegrania podobnego turnieju zrodził się również w Celestynowie. Zawody odbędą się w niedzielę, 28 stycznia w hali sportowej w Celestynowie, ale zgłoszenia do turnieju będą przyjmowane tylko do 24 stycznia w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu przy ulicy Reguckiej 1.

W rywalizacji mogą brać udział uczestnicy w wieku od pięciu do 17 lat, dlatego przy zgłoszeniu będzie potrzebna zgoda rodzica. Regulamin i formularz zgłoszeniowy są już dostępne na stronie http://www.gokcelestynow.pl. Czasu do namysłu i podjęcia decyzji nie jest dużo, tym bardziej, że liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona.

Organizatorzy zapraszają również kibiców, dla których przygotowano wiele atrakcji. Będzie można sprawdzić się na symulatorze auta WRC czy pograć w klasyczne piłkarzyki. Dla najmłodszych zostanie przygotowana specjalna dmuchana zjeżdżalnia w futbolowym klimacie. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Początek rywalizacji zaplanowany jest o godzinie 14.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.