Mała sunia szuka ciepłego domu

INTERWENCJA WOLONTARIUSZY OTWOCKIEGO TOZ.

Miała dom i swojego pana. 10-letnia suczka mieszkała w strasznych warunkach, ale była najedzona i szczęśliwa. Kilka dni temu jej właściciel zmarł. Teraz psinka szuka ciepłego domu.

AGNIESZKA JASKULSKA

Średniej wielkości sunia bezradnie biegała po ulicy i skamlała pod bramami posesji. Jej losem zainteresowali się okoliczni mieszkańcy, którzy powiadomili otwocki oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Na miejsce przyjechała m.in. wolontariuszka Tamara Jastrzębska, która zajęła się sunią. W efekcie psinka trafiła do schroniska. – Otoczyliśmy ją opieką, ale szukamy dla niej odpowiedzialnego pana. Sunia nie potrafi chodzić po schodach, dlatego powinna trafić do domu parterowego, najlepiej z ogrodem – tłumaczy Łukasz Balcer, kierownik schroniska w Celestynowie. Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt pod nr tel. (22) 789 70 61.

Pomóż zwierzakom

Osoby chcące wesprzeć schronisko mogą wpłacić dowolną kwotę na konto bankowe PKO BP na numer rachunku: 43 1020 1156 0000 7102 0061 5146. Więcej na stronie http://www.celestynow.toz.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.