Mała sunia szuka ciepłego domu

INTERWENCJA WOLONTARIUSZY OTWOCKIEGO TOZ.

Miała dom i swojego pana. 10-letnia suczka mieszkała w strasznych warunkach, ale była najedzona i szczęśliwa. Kilka dni temu jej właściciel zmarł. Teraz psinka szuka ciepłego domu.

AGNIESZKA JASKULSKA

Średniej wielkości sunia bezradnie biegała po ulicy i skamlała pod bramami posesji. Jej losem zainteresowali się okoliczni mieszkańcy, którzy powiadomili otwocki oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Na miejsce przyjechała m.in. wolontariuszka Tamara Jastrzębska, która zajęła się sunią. W efekcie psinka trafiła do schroniska. – Otoczyliśmy ją opieką, ale szukamy dla niej odpowiedzialnego pana. Sunia nie potrafi chodzić po schodach, dlatego powinna trafić do domu parterowego, najlepiej z ogrodem – tłumaczy Łukasz Balcer, kierownik schroniska w Celestynowie. Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt pod nr tel. (22) 789 70 61.

Pomóż zwierzakom

Osoby chcące wesprzeć schronisko mogą wpłacić dowolną kwotę na konto bankowe PKO BP na numer rachunku: 43 1020 1156 0000 7102 0061 5146. Więcej na stronie www.celestynow.toz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.