Tańczyć każdy może

Karnawałowy bal podopiecznych WTZ i seniorów

Przykucie do wózka inwalidzkiego nie stanowi przeszkody w dobrej zabawie. Udowodnili to podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej z Radiówka, Otwocka i Michalina, którzy wraz z seniorami z Domu Dziennego Pobytu „Senior-WIGOR” w Woli Karczewskiej urządzili swój kolejny bal karnawałowy.

WOJTEK SIERGIEJUK

Odbywający się po raz pierwszy w ubiegłym roku bal karnawałowy podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej tak
spodobał się uczestnikom, że nie wyobrażają sobie już wejścia w kolejny rok bez tej imprezy. Tym razem zabawa
odbyła się w piątek, 19 stycznia. Już o godz. 18 salę domu kultury „Nad Świdrem” w Woli Karczewskiej wypełnili nie tylko podopieczni WTZ z Radiówka, Otwocka i Michalina, ale także seniorzy oraz zaproszeni goście i przyjaciele głównego organizatora – Stowarzyszenia „Jesteśmy”.

Oficjalnego rozpoczęcia imprezy pięknym polonezem dokonali podopieczni warsztatów z Radiówka i Otwocka. A później była już wspólna zabawa przy muzyce, którą podobnie jak przed rokiem serwował DJ Marcin Gęsina. Na
pragnących nieco wytchnienia w sali obok czekały zimne przekąski i przygotowane przez wolontariuszy pod kierownictwem Krystyny Motyki oraz seniorów pyszne kanapki, a także dania gorące serwowane przez podopiecznych WTZ z Radiówka.

– Pragnę serdecznie podziękować wszystkim wspaniałym ludziom, którzy przyczynili się do organizacji naszego balu – mówi kierownik WTZ w Radiówku Waldemar Burtkiewicz.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.