Otworzą Orlą, zamkną Majową

OTWOCK: UTRUDNIENIA W ŚWIDRZE, CENTRUM PRZEJEZDNE!

Od soboty, 24 lutego znów będzie można jeździć pod wiaduktem PKP na ul. Orlej. Za to w poniedziałek, 26 lutego zostanie zamknięty przejazd przez tory na ul. Majowej. W tym czasie objazd będzie możliwy ul. Reymonta, która została poszerzona.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Centrum Otwocka znów będzie przejezdne w okolicy ul. Orlej, za to na utrudnienia w ruchu trzeba przygotować się w Świdrze. W związku z rozpoczęciem prac przy budowie tunelu drogowego pod torami w poniedziałek, 26 lutego zostanie zamknięty przejazd przez tory w ciągu ul. Majowej. Zamknięte będzie też skrzyżowanie ul. Górnej z ul. Majową. Piesi będą mogli dostać się na peron w Świdrze dotychczasowymi przejściami.

W związku z planowanym zamknięciem przejazdu na ul. Majowej w ubiegłym tygodniu jezdnia ul. Reymonta została poszerzona, bo tamtędy ma być poprowadzony objazd. Powstaną jeszcze prowizoryczne ronda na skrzyżowaniach ulic Samorządowej i Reymonta oraz Reymonta z Żeromskiego. Dobra wiadomość jest taka, że od 24 lutego zostanie przywrócony ruch na skrzyżowaniu ul. Powstańców Warszawy i ul. Orlej. Można też będzie przejechać pod wiaduktem PKP. Ale uwaga! Zmieszczą się pod nim teraz tylko pojazdy, których wysokość nie przekracza dwóch metrów.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.