Otworzą Orlą, zamkną Majową

OTWOCK: UTRUDNIENIA W ŚWIDRZE, CENTRUM PRZEJEZDNE!

Od soboty, 24 lutego znów będzie można jeździć pod wiaduktem PKP na ul. Orlej. Za to w poniedziałek, 26 lutego zostanie zamknięty przejazd przez tory na ul. Majowej. W tym czasie objazd będzie możliwy ul. Reymonta, która została poszerzona.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Centrum Otwocka znów będzie przejezdne w okolicy ul. Orlej, za to na utrudnienia w ruchu trzeba przygotować się w Świdrze. W związku z rozpoczęciem prac przy budowie tunelu drogowego pod torami w poniedziałek, 26 lutego zostanie zamknięty przejazd przez tory w ciągu ul. Majowej. Zamknięte będzie też skrzyżowanie ul. Górnej z ul. Majową. Piesi będą mogli dostać się na peron w Świdrze dotychczasowymi przejściami.

W związku z planowanym zamknięciem przejazdu na ul. Majowej w ubiegłym tygodniu jezdnia ul. Reymonta została poszerzona, bo tamtędy ma być poprowadzony objazd. Powstaną jeszcze prowizoryczne ronda na skrzyżowaniach ulic Samorządowej i Reymonta oraz Reymonta z Żeromskiego. Dobra wiadomość jest taka, że od 24 lutego zostanie przywrócony ruch na skrzyżowaniu ul. Powstańców Warszawy i ul. Orlej. Można też będzie przejechać pod wiaduktem PKP. Ale uwaga! Zmieszczą się pod nim teraz tylko pojazdy, których wysokość nie przekracza dwóch metrów.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.