Wypadek skończył się bijatyką

SYNOWI POTRĄCONEJ KOBIETY PUŚCIŁY NERWY.

Do dramatycznego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Andriollego i Hożej w Otwocku. Mitsubishi zderzyło się z hyundaiem. Auto odbiło i potrąciło idącą po pasach 79-letnią Barbarę D. Syn poszkodowanej postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość i pobił kobietę, która spowodowała wypadek.

AGNIESZKA JASKULSKA

W sobotę 10 lutego po godz. 9 Aleksandra G. przejeżdżała przez Otwock terenowym mitsubishi na ciechanowskich rejestracjach. Kobieta skręciła w ul. Hożą i jechała w kierunku ul. Andriollego. – Na skrzyżowaniu kobieta kierująca mitsubishi, wyjeżdżając z podporządkowanej ul. Hożej, nie udzieliła pierwszeństwa jadącemu ul. Andriollego hyundaiowi. Wtedy doszło do zderzenia samochodów, w wyniku którego na przejściu dla pieszych została potrącona kobieta – tłumaczy podinsp. Piotr Zakrzewski z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Po zderzeniu hyundai, którym jechała mieszkająca w Otwocku Karolina K., odbił się od mitsubishi i wjechał na pasy. Akurat przechodziła tamtędy mieszkanka Otwocka, Barbara D. – Hyundai odbił się od mitsubishi i nieszczęśliwie potrącił idącą po pasach pieszą. 79-letnia kobieta odniosła poważne obrażenia i została przetransportowana do szpitala – podkreśla podinsp. Zakrzewski. Ani kierującej hyundaiem Karolinie K., ani Aleksandrze G., która spowodowała wypadek, nic się nie stało.

Na miejscu interweniowały policja, karetka pogotowia i straż pożarna. Zjawił się również Adam D., syn potrąconej na pasach 79-latki. Mężczyzna był bardzo zdenerwowany i nie czekając na sprawiedliwość, wziął sprawy w swoje ręce. Podbiegł do Aleksandry G. i rzucił się na nią.

– Mężczyzna uderzył kobietę w twarz – mówi podinsp. Zakrzewski. Wtedy interweniowali stróże prawa, którzy odciągnęli Adama D. Mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że Aleksandra G. doznała urazu szczęki i również wymagała pomocy medycznej. Kobieta trafiła do szpitala. Przyczyny i okoliczności wypadku na skrzyżowaniu wyjaśnia policja. Jednak pobicie Aleksandry G., która spowodowała wypadek, jest dla policji oddzielną sprawą. Do czasu, aż kobieta oficjalnie nie zgłosi tego na policję, nie zostanie wszczęte postępowanie. n

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.