Szykują grunt pod boisko

NA ŁUGACH POWSTANIE KOMPLEKS SPORTOWY.

Mieszkańcy otwockiej części osiedla Ługi będą mieli gdzie spędzać czas na świeżym powietrzu. Na działce za kościołem trwają prace przygotowawcze do budowy boiska, które obok placu zabaw i siłowni będzie jednym z elementów zaplanowanego tam kompleksu sportowego.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się wycinka drzew na terenie, gdzie powstanie boisko wielofunkcyjne. W połowie marca br. ma być gotowy projekt, a potem będzie można ogłosić przetarg na wyłonienie wykonawcy i przystąpić do budowy. Na to zadanie rada miasta zabezpieczyła pieniądze w tegorocznym budżecie Otwocka.

Boisko wraz z ogrodzeniem i oświetleniem powinno być gotowe jeszcze w tym roku. – Cieszę się, że w końcu udało się rozpocząć prace zmierzające do budowy boiska na otwockich Ługach. Wierzę, że z tego kompleksu będą korzystać nie tylko mieszkańcy osiedla, bo teren będzie dostępny dla wszystkich – mówi radny Marcin Kraśniewski, który od początku kadencji zabiega o budowę miejsca do rekreacji i wypoczynku na Ługach. Dzięki współpracy rady miasta, prezydenta i spółdzielni mieszkaniowej w końcu to się udało.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.