SPEKTAKULARNA KRAKSA PRZY OSIEDLU

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś rano, około godz. 8, na wyjeździe z osiedla Kraszewskiego w Otwocku. W wyniku kolizji dwóch aut jedno z nich odbiło i wbiło się w ogrodzenie

W piątek rano na ul. Kraszewskiego na wysokości ul. Ambasadorskiej w Otwocku opel zderzył się z peugeotem. – Zgłoszenie o kolizji otrzymaliśmy o godz. 7.52 – informuje otwocka straż pożarna. Na miejscu interweniowały straż pożarna i policja.

38-letnia kobieta kierująca oplem przejechała przez skrzyżowanie na ul. Kraszewskiego i uderzyła w peugeota, który chwilę wcześniej wyjechał z ul. Ambasadorskiej. Peugeotem z kolei jechała 42-letnia kobieta.

W wyniku zderzenia opel dosłownie “pofrunął”… Auto odbiło i uderzyło w dwa zaparkowane pojazdy i skończyło swój “lot”, wbijając się w osiedlowe ogrodzenie. – Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało – mówi nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. I dodaje, że kierowcy byli trzeźwi. Stróże prawa wyjaśniają okoliczności kolizji.

– Kobieta kierująca oplem gęsto tłumaczyła się policjantom. Przyznała, że przejechała przez skrzyżowanie na żółtym świetle. 38-latka została ukarana mandatem karnym – dodaje nadkom. Niezdropa.

Więcej na ten temat w najbliższym numerze „Linii Otwockiej” w poniedziałek, 12 marca.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.