Chcę Wam Dać Psa

CELESTYNÓW: JOANNA KRUPA WSPIERA SCHRONISKO.

Joanna to wielka przyjaciółka zwierząt! W sobotę, 3 marca przyjechała do schroniska w Celestynowie, żeby promować swoją akcję CHWDP, czyli „Chcę Wam Dać Psa”. Z gwiazdą spotkali się dziennikarka „Dzień dobry TVN” Agnieszka Jastrzębska oraz Łukasz Balcer, dyrektor Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie.

AGNIESZKA JASKULSKA

Krupa od lat działa na rzecz zwierząt. Apeluje, aby ludzie adoptowali psy ze schroniska. Jako jedyna Polka zapozowała też dla amerykańskiej fundacji PETA (Ludzie na Rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt). W Polsce modelka wspiera wiele schronisk, także to w Celestynowie, które 9 stycznia zostało okradzione. Wtedy zorganizowała licytację, żeby pomóc schronisku. Gwiazda zachęcała do kupna T-shirtu z napisem „CHWDP”.

Akcja Chcę Wam Dać Psa miała finał właśnie 3 marca w Celestynowie. – Kochani! Oto oficjalne konto CHWDP #chcewamdacpsa, obserwujcie je uważnie, już wkrótce wstawię informacje na temat mojej fundacji oraz dużego projektu, który wiele zmieni w polskich schroniskach – napisała na swoim fanpage’u na Facebooku Krupa. Modelka zakłada własną fundację, która będzie działała na rzecz psiaków. Zdradza też, że może wybuduje nowe schronisko.

Dzięki akcji CHWDP na konto celestynowskiego schroniska wpłynęło kilka tysięcy złotych. – Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają i pomagają zwierzakom – mówi Łukasz Balcer.

Żeby pomóc zwierzętom, wystarczy zrobić przelew na nr rach.:

PKO BP VIII O/W-wa: 43 1020 1156 0000 7102 0061 5146, w tytule wpisując: Celestyniaki.
Na stronie http://www.celestynow.toz.pl znajduje się zakładka „przekaż darowiznę” z łączem do PayPal.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.