Porozmawiajmy o dworcu

PREZYDENT I PKP ZAPRASZAJĄ MIESZKAŃCÓW.

Już dziś, 14 marca mieszkańcy Otwocka będą mogli porozmawiać z przedstawicielami PKP o planowanej modernizacji dworca. Spotkanie odbędzie się w Teatrze im. Jaracza i może na nie przyjść każdy. Początek o godz. 17.

Konsultacje społeczne odbywają się jeszcze przed przystąpieniem do prac projektowych. Podczas spotkania zostaną określone ramy funkcjonalno-użytkowe inwestycji. Mieszkańcy będą mogli przedstawić swoje oczekiwania i uwagi, zwłaszcza dotyczące dostępności dworca i jego otoczenia m.in. dla osób niepełnosprawnych, starszych i innych o szczególnych potrzebach.

Na spotkanie zaproszeni są przedstawiciele lokalnych społeczności, organizacji pozarządowych i władze samorządowe. Początkowo konsultacje miały rozpocząć się o godz. 11.30, gdy większość osób pracuje. Ale po interwencji „Linii” i telefonach mieszkańców do urzędu miasta udało się przesunąć spotkanie na godz. 17. Zmieniono też jego miejsce z auli magistratu na Teatr im. Jaracza, który może pomieścić więcej osób. Co ważne, nie trzeba już zapisywać się na spotkanie, o czym wcześniej informował urząd.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.