Sosnowa gangsterka

NASI GRAJĄ W STOLICY.

W półfinale VII edycji Emergenza Festival zagra otwocki zespół Piny Gang. Polecamy w najbliższą sobotę, 17 marca w warszawskim VooDoo Club.

PRZEMEK SKOCZEK

Emergenza Festival jest międzynarodowym konkursem dla początkujących zespołów, które jeszcze nie wydały płyty. W ponad 150 miastach na całym świecie Emergenza oferuje młodym kapelom kompletnie wyposażoną scenę, organizację i promocję koncertu. Konkurs ma pięć etapów, przed nami drugi, a w nim otwoccy muzycy.

Piny Gang to klasyczny rockowy power kwartet, tworzony przez perkusję, bas, gitarę i wokal. Artyści grają muzykę, którzy sami lubią określać jako alternative big beat. Debiutowali jesienią 2016 roku w Klubie Batory. W skład zespołu wchodzą: Jałoch, Krzyk, Biały i Jańczyk.

W sobotę w VooDoo Club chłopcy będą mieć sporą konkurencję. Zmierzą się z sześcioma zespołami, a o być albo nie być w konkursie zdecyduje nie tylko jury, ale i głosowanie publiczności. Dlatego „gangsterom” zależy na jak największym wspierającym audytorium. To zadanie dla nas, lokalesów. Bilety w przedsprzedaży kosztują 20 zł, można je zdobyć bezpośrednio od chłopaków albo w zaprzyjaźnionym Qba Pubie.

VooDoo Club, Warszawa, Aleja Prymasa Tysiąclecia 48a, sobota, 17.03, godz. 19.30

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.