Jaskółka festiwalu

POWIAT: KONKURS FOTOGRAFICZNY.

Wiosnę czuć już w powietrzu (choć zima ma jeszcze wracać), a to oznacza, że ruszają przygotowania do kolejnej, siódmej edycji Festiwalu Świdermajer. Pierwszą jaskółką jest konkurs fotograficzny „Świdermajer wczoraj/dziś”.

PRZEMEK SKOCZEK

W związku z odbywającym się po raz siódmy Festiwalem Świdermajer chcemy tradycyjnie zorganizować wernisaż wystawy fotograficznej poświęconej naszej drewnianej architekturze i tym samym zaprosić pasjonatów fotografii do współtworzenia wydarzenia festiwalowego. Zasady są proste: udział może wziąć każda pełno- letnia osoba, która robi zdjęcia. Doświadczenie nie ma tu znaczenia, projekt jest otwarty dla wszystkich.

Tematem jest rzecz jasna świdermajer – zapowiada Tomasz Kapusta z Towarzystwa Przyjaciół Otwocka, które jest głównym organizatorem festiwalu.

Zdjęcia w formie elektronicznej należy przesyłać do 6 maja na adres: swidermajer.foto@gmail.com. Potem zbierze się komisja, która dokona oceny fotografii i wybierze najlepsze. Zostaną one zaprezentowane na wystawie zbiorowej otwierającej festiwal. Fotografie mogą być archiwalne lub zrobione współcześnie. Nie ma limitu nadsyłanych zdjęć.

Jedyny wymóg formalny to przesłanie w treści zgłoszenia deklaracji. Ma to związek z przetwarzaniem danych osobowych i licencją na wykorzystanie fotografii w celach promocyjnych oraz organizacją wystawy.

Szczegóły i regulamin są dostępne na profilu TPO http://www.facebook.com
/TowarzystwoPrzyjaciolOtwocka

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.