Kolorowo i pachnąco

KIERMASZE WIELKANOCNE.

Sztuka ludowa, rzemiosło artystyczne, świąteczne drobiazgi i ozdoby, smakołyki, nie tylko lokalne, oraz liczne występy – to wszystko czeka nas na przedświątecznych kiermaszach, które odbędą się w najbliższą sobotę, 24 marca.

OTWOCK

Powiatowy Jarmark Wielkanocny szykuje się na skwerze przy Teatrze im. Jaracza. Teren ten wypełni się stoiskami z rękodziełem i innymi wielkanocnymi różnościami. Nie zabraknie też smakołyków.
W programie są także: rozstrzygnięcie konkursu na palmę wielkanocną, warsztaty, występy dzieci i zespołów ludowych, koncert chóru Andromeda z SP nr 6, Julii Węgrowicz oraz Świdermajer Orkiestry. Rozbawi nas znany i lubiany Kabaret Ciach.
Skwer Szarych Szeregów,
sobota, 24.03, godz. 12-18

CELESTYNÓW

Tu kiermasz ozdób wielkanocnych towarzyszy dużej imprezie pod hasłem Rodzinne Warsztaty Wielkanocne. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do hali sportowej. W programie m.in.: wręczenie nagród w konkursie „Jajo Wielkanocne” i wystawa najlepszych prac, tworzenie dekoracji i wspomniany kiermasz, na którym znajdziemy mnóstwo ciekawych pomysłów na upiększenie domu podczas Wielkanocy.
Hala sportowa, ul. prof. Hilarego Koprowskiego 2,
sobota, 24.03, godz. 16, wstęp wolny

OSIECK

Osiecki Jarmark Wielkanocny odbędzie się w sobotę, 24 marca na rynku. Ma być okazją do promowania lokalnych produktów oraz miejscowych tradycji. Pojawią się producenci żywności, gospodynie domowe, okoliczni artyści i rzemieślnicy. Chętni do wystawienia stoisk mogą zgłaszać się do Urzędu Gminy w Osiecku jeszcze do czwartku, 22 marca, dzwoniąc pod numer tel. 25 685 70 26, wew. 11.
Rynek osiecki,
sobota, 24.03, godz. 8-13

WAWER

Przed nami IX Wawerski Jarmark Wielkanocny organizowany przez Wawerskie Centrum Kultury, filie Anin i Radość, oraz Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotel Boss. Obok tradycyjnej kiermaszowej oferty (rękodzieło, biżuteria, obrazy, ozdoby, witraże, wypieki) w planie są rozstrzygnięcia trzech konkursów: „Palma Wielkanocna”, „Najpiękniejsza Pisanka” i „Pocztówka Wielkanocna”. Będzie także teatrzyk dla dzieci.
„Stary Młyn” Hotel Boss, Miedzeszyn, ul. Żwanowiecka 20,
sobota, 24.03, godz. 12-15

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.