Z wody wyłowiono ciało mężczyzny

SOBIENIE-JEZIORY: MAKABRYCZNE ODKRYCIE NAD RZEKĄ.

W dorzeczu Wisły na wysokości Radwankowa Szlacheckiego spacerowicz dostrzegł w wodzie dryfujące zwłoki.

W niedzielę, 11 marca około godz. 17 w dorzeczu Wisły zaroiło się od służb. Okoliczny mieszkaniec spacerując wzdłuż brzegu rzeki, zauważył coś niepokojącego.

– W jednym z rozlewisk znajdujących się przy Wiśle, ale poza jej nurtem, spacerowicz dostrzegł zwłoki i powiadomił o tym służby – mówi nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Na miejsce przyjechali policja, prokurator i straż pożarna, m.in. OSP Sobienie-Jeziory. Strażacy wyłowili ciało mężczyzny z wody. Prawdopodobnie nie żył już od dłuższego czasu. Sprawę bada prokurator.

– Dopiero po kilku dniach udało się ustalić, kim był nieżyjący mężczyzna – wyjaśnia Leszek Wójcik, prokurator rejonowy z Garwolina. Okazało się, że to 50-letni mieszkaniec Warszawy, który od jakiegoś czasu poważnie chorował. – Na razie wykluczyliśmy, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Sekcja zwłok wykaże, w jaki sposób zmarł 50-latek. Wyjaśniamy okoliczności tego tragicznego zdarzenia – podkreśla prokurator rejonowy Leszek Wójcik.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.