Brat kat

JÓZEFÓW: GROZIŁ SIOSTRZE SIEKIERĄ.

35-latek od dawna znęcał się nad rodziną. Podczas ostatniej awantury wymachiwał siekierą przed siostrą i groził, że ją zabije. Sprawą zajął się wymiar sprawiedliwości. Sąd nie miał wątpliwości i wsadził agresywnego brata za kraty.

Mieszkaniec Józefowa nie stronił od alkoholu i przemocy. Od dawna dręczył swoją rodzinę i często wszczynał awantury. Podobnie było kilka dni temu, gdy znowu wrócił do domu pijany. Od słowa do słowa między członkami rodziny doszło do kłótni. 35-latek złość skierował na siostrę, która próbowała przemówić mu do rozumu. Nie podobało mu się to… Złapał za siekierę i wymachując nią przed kobietą, krzyczał, że ją zabije.

– Mężczyzna groził siostrze, że pozbawi ją życia. Kobieta przestraszyła się gróźb i agresywnego zachowania swojego brata, dlatego powiadomiła funkcjonariuszy – podkreśla nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Okazało się, że 35-latek od dawna stosuje przemoc wobec najbliższych. – Mężczyzna był już wcześniej podejrzewany o znęcanie się nad rodziną – zaznacza nadkomisarz.

Sprawą zajęli się policjanci z komisariatu w Józefowie, którzy zatrzymali pijanego 35-latka. – Gdy mężczyzna wytrzeźwiał, usłyszał zarzut psychicznego i fizycznego znęcania się nad siostrą – mówi nadkom. Niezdropa. Tym razem nie skończyło się na ostrzeżeniach i rozmowie ze stróżami prawa. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora oraz policji i wyrodny brat trafił do aresztu tymczasowego. Teraz 35-latkowi grozi nawet pięć lat więzienia.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.