Auto utknęło w błocie

UKRADŁ SAMOCHÓD BYŁEMU SZEFOWI, ALE…

24-latek nie mógł dogadać się z byłym pracodawcą, więc wziął sprawy w swoje ręce. Ukradł samochód byłego szefa. Jednak na obrzeżach miasta kradziony volkswagen utknął na błotnistej drodze i złodziej musiał uciekać pieszo.

ROB

Mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego znalazł pracę u jednego z przedsiębiorców w gm. Karczew. Jednak 24-latek nie mógł dojść do porozumienia w kwestii finansowych rozliczeń. Jako były już pracownik postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. W niedzielę, 11 marca zakradł się na posesję byłego szefa i włamał się do osobowego volkswagena passata, którym pojechał w kierunku Grodziska Mazowieckiego. Na obrzeżach Milanówka na jednej z gruntowych dróg czekała go niemiła niespodzianka. Droga, którą 24-latek jechał kradzionym autem, była grząska i błotnista. W pewnym momencie volkswagen utknął na środku i ani drgnął. Sfrustrowany mężczyzna wysiadł z samochodu i poszedł piechotą do domu.

W tym samym czasie właściciel volkswagena odkrył kradzież i zgłosił sprawę na policję. – W kręgu podejrzanych znalazł się 24-letni były pracownik pokrzywdzonego, który mógł mieć związek z kradzieżą samochodu – tłumaczy nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. – Wszystko wskazywało na to, że to on stoi za kradzieżą osobówki z prywatnej posesji w gminie Karczew – dodaje nadkomisarz. Stróże prawa szybko trafili na trop byłego pracownika w rejonie, gdzie porzucił kradziony samochód.

– Prawdopodobnie to, że samochód ugrzązł w błocie na jednej z gruntowych dróg w Milanówku, skłoniło 24-latka do porzucenia auta – mówi nadkom. Niezdropa. – Porzucony samochód znaleźli funkcjonariusze z Grodziska Mazowieckiego – dodaje.
Grodziscy policjanci zatrzymali 24-latka, którego oddali w ręce stróżów prawa z KPP w Otwocku.

– Mężczyzna usłyszał zarzut włamania się do auta i jego kradzieży. 24-latek przyznał się do popełnionego przestępstwa i dobrowolnie poddał karze – zaznacza nadkom. Daniel Niezdropa. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia. Rob

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.