Spłonął luksusowy chevrolet

NOCNA AKCJA STRAŻY POŻARNEJ NA ŁUGACH.

Chevrolet impala płonął jak pochodnia! W nocy z niedzieli na poniedziałek (15/16 kwietnia) około godz. 3 straż pożarna interweniowała na osiedlu Ługi w Otwocku. – Otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze samochodu stojącego na osiedlowym parkingu – mówi mł. kpt. Maciej Łodygowski z otwockiej straży pożarnej. Na miejscu interweniowali mundurowi z JRG Otwock .

AJ

W środku nocy obudził mnie mój pies, który szczekał i był niespokojny. Kiedy wyjrzałam przez okno, zobaczyłam strażaków gaszących pożar. Palił się samochód na parkingu przy ul. Danuty. Auto płonęło jak pochodnia, koła strzelały z hukiem – tłumaczy pani Grażyna, mieszkanka osiedla Ługi. – To już nie pierwszy samochód, który palił się w środku nocy na naszym osiedlu. To dziwne i niepokojące. Mieszkańcy zaczynają obawiać się, że grasuje tu jakiś podpalacz – podkreśla pani Grażyna.

Luksusowy i bogato wyposażony chevrolet, który spłonął dziś w nocy na Ługach, został wyprodukowany w 2015 roku. Auto kosztuje ponad 100 tys. zł. Właściciel chevroleta jest załamany. – Niedawno sprowadziłem ten samochód z USA. Nie zdążyłem jeszcze nacieszyć się nim, a w nocy spłonął – mówi rozgoryczony 68-letni właściciel, który od niedawna mieszka na osiedlu Ługi. – Podejrzewam, że to mogło być podpalenie – dodaje mężczyzna, który zgłosił sprawę na policję.

– Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia i bierzemy pod uwagę wszystkie scenariusze. Nie wykluczamy również podpalenia – mówi nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.