Pomogliście porzuconym dzieciom

Kogo nie było, niech żałuje! Józefowiada, czyli Charytatywny Rodzinny Piknik Sportowy, była fantastyczną imprezą zorganizowaną na rzecz maluszków z Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego (IOP) w Otwocku. Udało się zebrać ponad 33 tys. zł! Dla dużych i małych uczestników przygotowano moc atrakcji. Zobaczcie sami!

AJ

Charytatywny piknik okazał się dla wielu mieszkańców świetnym pomysłem na spędzenie aktywnego dnia z rodziną i jednocześnie okazją, aby zrobić coś dobrego dla porzuconych dzieci. Całodniowa impreza odbyła się w niedzielę, 22 kwietnia w hali Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie, a także na plaży miejskiej nad Świdrem. Na dużych i małych uczestników czekało mnóstwo atrakcji, m.in. wyprzedaż garażowa, kawiarenka, kiermasz książeczek, pokazy taneczne i akrobatyczne, warsztaty tematyczne, minisesje fotograficzne, dmuchane zabawki, malowanie buziek, plecenie warkoczyków. Najmłodsi uczestnicy mogli spróbować swoich sił w minitenisie stołowym, a także zobaczyć od środka wóz strażacki oraz łódź ratowniczą OSP Świdry Małe.

Całkowity dochód z imprezy został przeznaczony na diagnostykę i rehabilitację maluszków z Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego, który znajduje się przy szpitalu powiatowym w Otwocku. – Podczas tegorocznej Józefowiady udało się zebrać aż 33 tys. 202 zł 40 gr! BARDZO DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy przyszli na charytatywny piknik i wsparli naszych małych podopiecznych – podkreślają organizatorzy: Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny (IOP), ICSiR Józefów.

Więcej na ten temat w następnym numerze „Linii”, który ukaże się 7 maja.

fot. Sylwia Wysocka i fot. Łukasz Rydzewski

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.