Sobienie stolicą lotnictwa

CZERWCOWY PIKNIK SKY SHOW.

W połowie czerwca miłośników podniebnych akrobacji czeka nie lada gratka. 16 i 17 czerwca w Sobieniach Królewskich odbędzie się piknik lotniczy Sky Show Sobienie 2018. Bilety na imprezę będzie można kupić od 18 maja.

SYLWIA WYSOCKA

Organizatorem imprezy jest Fundacja Navigator z Warszawy, która współorganizowała bardzo popularny piknik lotniczy w Góraszce. Ramowy program jest już dostępny na stronie http://www.skyshow.com.pl. Dwudniowa impreza ma być nie tylko świętem lotnictwa, ale także piknikiem dla rodzin, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Główne punkty programu to bloki pokazów lotniczych, ale wśród atrakcji są także: turniej golfowy gwiazd estrady, symulatory lotów, pokazy sprzętu wojskowego, grup rekonstrukcyjnych, wesołe miasteczko, lekcje gry w golfa, planetarium oraz loty balonem na uwięzi.

Organizatorzy nie zdradzają jeszcze, kto wystąpi podczas pokazów lotniczych – te informacje mają być podane lada dzień. Z ogólnej informacji na stronie internetowej wynika, że wystąpią najbardziej lubiane zespoły akrobacyjne z Polski, a udział potwierdzili już mistrzowie akrobacji grupowej i indywidualnej. Piknik odbędzie się na malowniczo położonym obiekcie obejmującym park krajobrazowy, lądowisko i pole golfowe. Centralnym miejscem pokazów będzie lotnisko w Sobieniach Królewskich posiadające trawiastą drogę startową otoczoną przez rozległe tereny zielone. Do dyspozycji uczestników Sky Show będzie duży parking zlokalizowany ok. kilometr od wejścia na teren pikniku. Między parkingiem a bramą regularnie będą kursowały bezpłatne autobusy wahadłowe.

Podczas dwóch dni imprezy (16-17 czerwca) organizatorzy zapewniają także możliwość skorzystania z trzech bezpłatnych linii autobusowych kursujących na trasach: Otwock (dw. kolejowy) – Lotnisko Sobienie Królewskie – Otwock (dw. kolejowy); Góra Kalwaria (dw. autobusowy) – Lotnisko Sobienie Królewskie – Góra Kalwaria (dw. autobusowy) oraz Warszawa (Dw. Zachodni) – Sobienie Królewskie
– Warszawa (Dw. Zachodni).

Sprzedaż biletów rozpocznie się 18 maja. Będą one do nabycia na stronie internetowej http://www.skyshow.com.pl oraz za pośrednictwem EVENTIM. Ceny w przedsprzedaży to 20 zł, potem 35 zł. Dzieci do 10. roku życia – wstęp wolny.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.