Nowi szefowie komisariatu

KARCZEW: ZMIANY W POLICYJNYCH SZEREGACH.

Komisariat Policji w Karczewie ma nowych, doświadczonych szefów. Podinspektor Paweł Glinka został p.o. komendanta, natomiast podkomisarza Pawła Lechnika mianowano p.o. zastępcy komendanta.

AJ

Kilka dni temu w Komendzie Powiatowej Policji w Otwocku odbyła się uroczysta odprawa kadry kierowniczej, podczas której dwóch doświadczonych policjantów wyznaczono do pełnienia obowiązków na stanowiskach kierowniczych w karczewskim komisariacie. Nowym komendantem został podinsp. Paweł Glinka, a jego zastępcą mianowano podkom. Pawła Lechnika.

Podinsp. Paweł Glinka jest policjantem z 22-letnim stażem. Pracował m.in. w Centralnym Biurze Śledczym Policji, Komendzie Powiatowej Policji w Wołominie oraz Komisariacie Policji w Ursusie na terenie działania Komendy Rejonowej Policji Warszawa III. Jego nowy zastępca podkom. Paweł Lechnik to również doświadczony policjant, który przez 23 lata pracował m.in. w pionach prewencji i kryminalnym, a także w karczewskim komisariacie. Zajmował również stanowisko kierownika Posterunku Policji w Celestynowie.

Nowym karczewskim komendantom osobiście pogratulowali mł. insp. Hubert Białogrodzki, komendant KPP w Otwocku, oraz jego pierwszy zastępca nadkom. Jędrzej Bełz. Powiatowy komendant życzył nowym szefom komisariatu w Karczewie wielu sukcesów, podkreślając jednocześnie ich profesjonalizm oraz postawę, za którą zostali wyróżnieni tym awansem.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.