Nowi szefowie komisariatu

KARCZEW: ZMIANY W POLICYJNYCH SZEREGACH.

Komisariat Policji w Karczewie ma nowych, doświadczonych szefów. Podinspektor Paweł Glinka został p.o. komendanta, natomiast podkomisarza Pawła Lechnika mianowano p.o. zastępcy komendanta.

AJ

Kilka dni temu w Komendzie Powiatowej Policji w Otwocku odbyła się uroczysta odprawa kadry kierowniczej, podczas której dwóch doświadczonych policjantów wyznaczono do pełnienia obowiązków na stanowiskach kierowniczych w karczewskim komisariacie. Nowym komendantem został podinsp. Paweł Glinka, a jego zastępcą mianowano podkom. Pawła Lechnika.

Podinsp. Paweł Glinka jest policjantem z 22-letnim stażem. Pracował m.in. w Centralnym Biurze Śledczym Policji, Komendzie Powiatowej Policji w Wołominie oraz Komisariacie Policji w Ursusie na terenie działania Komendy Rejonowej Policji Warszawa III. Jego nowy zastępca podkom. Paweł Lechnik to również doświadczony policjant, który przez 23 lata pracował m.in. w pionach prewencji i kryminalnym, a także w karczewskim komisariacie. Zajmował również stanowisko kierownika Posterunku Policji w Celestynowie.

Nowym karczewskim komendantom osobiście pogratulowali mł. insp. Hubert Białogrodzki, komendant KPP w Otwocku, oraz jego pierwszy zastępca nadkom. Jędrzej Bełz. Powiatowy komendant życzył nowym szefom komisariatu w Karczewie wielu sukcesów, podkreślając jednocześnie ich profesjonalizm oraz postawę, za którą zostali wyróżnieni tym awansem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.