Lepsza tylko Kontra

PIŁKA RĘCZNA: MŁODZICZKI NA PODIUM.

Kolejny zespół MKS Karczew zakończył rozgrywki wojewódzkie. Walcząca w kategorii młodziczek ekipa z Karczewa finiszowała na drugim miejscu.

MARCIN SULIGA

Trwa dobra passa szczypiornistek z Karczewa. Kolejny zespół reprezentujący MKS zakończył rozgrywki ligowe na podium. Walczące w lidze młodziczek podopieczne trenera Grzegorza Ankiewicza zakończyły sezon na wysokim drugim miejscu. Lepsze od karczewianek okazały się jedynie szczypiornistki warszawskiej Kontry. Zawodniczki MKS Karczew miały szansę na wywalczenie pierwszego miejsca, ale plany pokrzyżowała im pechowa porażka z Jutrzenką Cegłów (14:21).

W ostatnim meczu zespół trenera Ankiewicza podejmował we własnej hali Ochotę II Warszawa. Zawodniczki z Karczewa przez całe spotkanie nie oddały rywalkom prowadzenia, kontrolując wynik od pierwszej do ostatniej minuty. Gospodarze wygrali 22:16. Połowa dorobku bramkowego MKS Karczew to zasługa Mai Olszanki, która zakończyła mecz z 11 trafieniami na koncie.

MKS Karczew – Ochota II W-wa 22:16 (10:6)
MKS: Kuźmińska, Supron, Siwak, Węgrzynowicz 1, Olszanka 11, Munduć 1, Esman 4, Astapko, Ragus, Litwiniak, A. Bąbik 2, Zowczak, Kulesza 2, Rutkowska, Olesiak, Olszewska 1