Sto atrakcji na stulecie

OTWOCK: JUBILEUSZ SP NR 1.

Już w sobotę, 26 maja zapraszamy na wielki piknik rodzinny z okazji 100-lecia Szkoły Podstawowej nr 1. Szykuje się pyszna zabawa z wyjątkowymi atrakcjami i ciekawymi gośćmi.

PRZEMEK SKOCZEK

Coroczne pikniki w „Jedynce” cieszą się dużym zainteresowaniem szkolnej społeczności. W tym roku, jubileuszowym dla najstarszej otwockiej placówki, ma to być jednak wydarzenie szczególne i otwarte na wszystkich mieszkańców. W najbliższą sobotę
w godz. 15-19 wszyscy widzimy się w SP nr 1.

Atrakcje podczas pikniku przyprawią o zawrót głowy: robotyka, eksperymenty chemiczne, warsztaty malowania na torbach i workach, malowanie na sterczu, malowanie buziek, trampolina, fotobudka, artyści balonowi, zabawy językowe ze szkołą Face to Face. Będą też pokazy Klubu Karate Kazoku i młodych mistrzów jazdy na rolkach z UKS „Wilki Otwock”, tenisowe zabawy z firmą Vamos i liczne konkurencje sportowe. Manufaktura Przygody przygotuje ściankę wspinaczkową, strzelnicę łuczniczą i dmuchańce, a motocykliści z OMC Zryw przyjadą na swoich lśniących maszynach. Pojawią się także wóz strażacki oraz kurtyna wodna. Wsparcie dla szkoły zapewnią licytacje i loteria fantowa z licznymi nagrodami.

Na scenie będą: występy uczniów, koncert dla mam, iluzjonista, pokaz tańca Fast Step, występy zespołu Zdziśki (babcie zaśpiewają dzieciom!) oraz piosenkarki i aktorki Teatru Roma – Julii Węgrowicz (absolwentki „Jedynki”). Nie zabraknie rzecz jasna stoisk gastronomicznych i ciekawych gości. Zapowiedzieli się m.in.: aktor Adam Fidusiewicz, pamiętny Staś z drugiej ekranizacji „W pustyni i w puszczy”, oraz Marcin Olpiński – nasz lokalny sobowtór Chucka Norrisa.

Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Karczewska 14/16,
sobota, 26.05, godz. 15-19

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.