Strefa kibica na plaży

OTWOCK: REKREACJA NAD ŚWIDREM OD 1 CZERWCA.

1 czerwca oficjalnie rozpoczyna się sezon na plaży miejskiej nad Świdrem. Oprócz miejsca do wypoczynku i rekreacji znajdzie się też strefa dla miłośników piłki nożnej.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Chętnych do prowadzenia plaży miejskiej prawie nie było. Urząd miasta wysłał cztery zapytania ofertowe, a zgłosiła się tylko Agnieszka Zagórska z firmy Leo Speed Food. To z nią, podobnie jak przed rokiem, zostanie podpisana umowa. Koszt, jaki poniesie miasto, to 45 tys. zł brutto. Jeśli chodzi o wyposażenie plaży, to nic się nie zmieni. Do dyspozycji wypoczywających będą: punkt cateringowy, leżaki, ławki, parasole, plac zabaw oraz boiska do gry w piłkę siatkową.

– Na plaży będzie też zorganizowana strefa kibica dla minimum 70 osób na zbliżające się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej – poinformował „Linię” Andrzej Wysoczański, naczelnik Wydziału Kultury i Promocji w Urzędzie Miasta w Otwocku, który nadzoruje sprawę plaży. Oprócz tego zarządca zorganizuje na plaży trzy imprezy sportowe i kulturalne. Plaża jest monitorowana i chroniona, będzie działała do 2 września.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.