Golas nad Świdrem

UWAŻAJ, GDZIE SIĘ OPALASZ!

Sezon na plaży miejskiej oficjalnie jeszcze się nie zaczął, ale myśl o kąpieli w Świdrze niektórych już rozbiera do rosołu! Golasy wychodzą z krzaków, paradują wzdłuż rzeki i prowokują plażowiczów. Ale goło wcale nie znaczy wesoło… Przekonała się o tym pani Oliwia, która nagrała filmik i przesłała do „Linii”. – Nie może być tak, że matka z dzieckiem jest narażona na widok facetów, którzy jakby nigdy nic paradują na golasa – mówi zgorszona Czytelniczka.

AJ

W czwartek, 24 maja po południu pani Oliwia z Otwocka poszła z przyjaciółką na spacer nad Świder na wysokości ul. Bolesława Chrobrego (okolica Świdrów Wielkich).

– Dzika plaża niedaleko ruin po dawnym szpitalu jest często odwiedzana przez mieszkańców. Przychodzą tu także rodziny z dziećmi – tłumaczy pani Oliwia, która niedługo zostanie mamą. – Odpoczywałyśmy na plaży, gdy nie wiadomo skąd nagle pojawił się nagi mężczyzna. Przechodząc obok nas, przeprosił. Myślałam, że golas uszanuje to, że nie jest na plaży sam, ale było jeszcze gorzej – podkreśla pani Oliwia.

Golas pokazywał swój „interes”, przechodząc obok kobiet jeszcze dwa razy.

– Po chamsku zapytał, czy może się przy nas „pobawić” – bulwersuje się zgorszona pani Oliwia. – Obydwie stanowczo zaprzeczyłyśmy. Powiedziałam, że nie życzę sobie takich zachowań i nie chcę się stresować, bo jestem w ciąży – mówi oburzona otwocczanka. Jednak takie argumenty nie przemówiły do zboczeńca. Golas uznał, że będzie opalał się na oczach kobiet i paradował nago w tę i z powrotem. – Nie wytrzymałam, nagrałam filmik, który wysłałam do redakcji „Linii”, i zagroziłam, że wyślę go także na komendę policji. Wtedy golas raz-dwa spakował swoje rzeczy i uciekł – podkreśla plażowiczka.

Pani Oliwia dodaje, że w okolicy nie ma plaży nudystów, ale jeśli ktoś chce opalać się nago, to powinien znaleźć odludne miejsce, a nie paradować tam, gdzie przychodzą rodziny, dzieci i młodzież. Nigdy nie wiadomo, czy golas jest ekshibicjonistą, czy zboczeńcem lub pedofilem. Dlatego warto poinformować o takim zdarzeniu odpowiednie służby.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.