Ciężarówka zabiła mężczyznę

NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK W MLĄDZU.

Nie żyje 64-letni mężczyzna potrącony przez ciężarówkę na terenie jednej z posesji w Otwocku-Mlądzu. Śledczy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

MJ

W piątek, 25 maja, około godz. 18 na terenie jednej z posesji przy ul. Majowej doszło do tragedii. Kierowca ciężarowego mana, wyjeżdżając z garażu, potrącił mężczyznę, który pomagał mu tego dnia w różnych pracach na podwórku. Na miejsce wezwano policję, karetkę pogotowia i straż pożarną. Mężczyzna doznał poważnego urazu głowy i niestety mimo natychmiastowej pomocy medycznej nie udało się go uratować.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. – Do zdarzenia doszło na prywatnej posesji. Prawdopodobnie w wyniku manewrów kierowcy ciężarówki doszło do potrącenia 64-letniego mężczyzny, który zmarł w wyniku odniesionych obrażeń – mówi nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. I dodaje, że 41-letni kierowca był trzeźwy w chwili zdarzenia.

Na miejscu byli również prokurator i technik kryminalistyki, który zabezpieczył ślady. Teraz śledczy wyjaśniają, w jaki sposób 64-latek dostał się pod koła ciężarówki.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.