Świetna zabawa na Ługach

UDANY PIKNIK NA DZIEŃ DZIECKA.

Moc atrakcji, dużo radości, a do tego piękna, słoneczna pogoda – to przepis na udaną imprezę. Doskonale wiedzą o tym organizatorzy Dnia Dziecka na Ługach, którzy i w tym roku zafundowali małym i dużym świetną zabawę.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Rodzinne pikniki z okazji Dnia Dziecka już na stałe wpisały się w kalendarz imprez na osiedlu Ługi. Dbają o to niestrudzeni organizatorzy: proboszcz parafii pw. Miłosierdzia Bożego ks. Dariusz Bala i otwocki radny Marcin Kraśniewski. W tym roku dzięki sponsorom atrakcji dla najmłodszych było nawet więcej. Zielony teren przy ul. Danuty zamienił się w niedzielę, 27 maja w miasteczko piknikowe. Były rodzinne konkursy z nagrodami, występy taneczne, warsztaty plastyczne prowadzone przez Klub Grota, a do dyspozycji dzieci były trampoliny i dmuchane zjeżdżalnie. Można było wziąć udział w rozgrywkach piłkarskich w dmuchanych kulach, skorzystać z konnej przejażdżki czy zobaczyć, jak od środka wyglądają wóz strażacki i radiowóz. Nie zabrakło też waty cukrowej, przekąsek z grilla i kącika do malowania twarzy. A co najważniejsze, wszystkie atrakcje były za darmo. Najwięcej
radości i zabawy dzieci miały przy kurtynie wodnej, którą rozstawili strażacy. Tam można było się schłodzić na zakończenie upalnego i pełnego wrażeń dnia.

Podziękowania:

  • Proboszcz parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Otwocku ks. Dariusz Bala oraz radny miasta Otwocka Marcin Kraśniewski składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli w organizacji Dnia Dziecka na osiedlu Ługi oraz wspomogli imprezę. A są to: Rada Miasta Otwocka, przewodniczący rady miasta Jarosław Margielski, Miasto i Gmina Karczew, burmistrz Karczewa Dariusz Łokietek, Otwocka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Komenda Powiatowa Policji w Otwocku, Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku, Bunge Polska, cukiernia Wanda, Imprezja, Lody Hela, sala zabaw ŁUGI BUGI, Alternatywna Sztuka Wyrazu, Harcerski Klub Ratowniczy Otwock, Milly Mally, Boma Livio Otwock, fitness club Imperium, Netto Polska, Grzegorz Pułaczewski, Dominik Kraśniewski, Michał Rudzki, tygodnik „Linia Otwocka”, Milena Maria, Angelika Piwek, osobom ze wspólnoty neokatechumenalnej oraz wszystkim innym wolontariuszom.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.