Radny chce być burmistrzem

JÓZEFÓW: UJAWNIŁ ZAMIARY NA SESJI.

Jest już pierwszy oficjalny kandydat na burmistrza Józefowa. Podczas sesji zamiar kandydowania ogłosił radny Paweł Kołodziej.

SYLWIA WYSOCKA

Chociaż oficjalnie kampania przed wyborami samorządowymi, które odbędą się jesienią, jeszcze się nie zaczęła, poszczególni kandydaci już sygnalizują swoje zamiary.

W Józefowie jako pierwszy plany kandydowania na stanowisko burmistrza ogłosił przewodniczący komisji oświaty, kultury, zdrowia, opieki społecznej i sportu Paweł Kołodziej. Publicznie powiedział on o swoich zamiarach podczas oświadczeń radnych na sesji 15 czerwca.

– Na prezentację programu dla Józefowa przyjdzie jeszcze czas w oficjalnej kampanii – zapewnia w rozmowie z „Linią” Kołodziej. – Zawsze działałem na rzecz miasta, w tym roku obchodzę 15-lecie akcji, którą zapoczątkowałem „Płać podatki tu, gdzie mieszkasz”. Chcę i mogę wiele zrobić dla Józefowa – skomentował przyszły kandydat.

Paweł Kołodziej, choć jest jeszcze członkiem stowarzyszenia „Dla Miasta” (jego prezesem jest obecny burmistrz Stanisław Kruszewski), chce w wyborach samorządowych reprezentować własny komitet wyborczy.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.